ניתוחי חזה

זה הוא אינו סוג שאידיאל היופי של התקופה הנוכחית יכול לגרום לנשים רבות להרגיש שלא בנוח עם הגוף שלהם בכלל והחזה שלהן בפרט. בעבר ניתוחים פלסטיים לשינוי מראה החזה היו יקרים והובילו לתוצאות אשר נראו והרגישו מזויפות, אך כיום המצב שונה לגמרי. הודות להתקדמות טכנולוגית וכניסתם של רופאים מומחים לענף, ניתן לעבוד היום הליך אשר ישדרג את החזה שלך תוך שהוא שומר על תחושה טבעית ובעלות אשר תתאים לכל אחת. ניתוחי חזה הוא מושג כולל ובתוכו נמצאים הליכים שונים היכולים להוביל לתוצאות שונות וביניהם הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנה חזה, שינוי צורת החזה וכדומה.

הדרך הטובה ביותר בכדי להבין איזה הליך יאפשר לך להגיע לתוצאה אשר תגרום לך להרגיש יותר בנוח עם הגוף שלך היא למלא פרטים בטופס ולתת לנו לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות אלייך. אותן המרפאות יוכלו לתת לך את כל הפרטים להם תזדקקי, החל מסוג הניתוח דרך המחיר ועד לתהליך ההתאוששות. עכשיו זה הזמן שלך לעשות צעד אחד קטן היום לקראת מי שאת רוצה להיות מחר.

 

למי מומלץ לעבור ניתוח פלסטי בחזה

בתקופה של היום החזה הוא הסממן לנשיות ונשים אשר לא מאושרות מנראות החזרה שלהן לעתים קרובות מפתחות ביטחון עצמי נמוך. מצד שני, נשים אשר עברו ניתוחי חזה, בהם: הגדלת חזה, הרמת חזה וכדומה מדווחות כי איכות החיים שלהן עלתה לצד הביטחון והשלמות העצמית שלהן. מכיוון וניתוחי חזה הם מניתוחי הפלסטיק השכיחים ביותר, ניתן להגיע לחזה המושלם בשבילך בקלות, מהירות ויחסית ללא כאבים.

עקב העובדה שלניתוח החזה ישנם יתרונות רבים וכיום מעבר של ניתוח כזה אינו דורש ממך הרבה, מבחינה כלכלית ומבחינת זמן, מומלץ לכל אישה המרגישה לא מרוצה מהחזה שלה לעבור הליך שכזה או לפחות להגיע לפגישת ייעוץ. בפגישת הייעוץ הראשונית והלא מחייבת יוכל הרופא המומחה להסביר לך איזה ניתוח חזה כדאי לך לבצע או אם כדאי לך לעבור הליך שכזה בכלל.

 

ניתוחי חזה

אילו ניתוחי חזה קיימים ?

למעשה, הודות לרפואה המודרנית ולשיטות טכנולוגיות חדשות ניתן לעשות כל שינוי אשר תרצי בנראות ותחושת החזה שלך. ישנם כמה ניתוחי חזה אשר יותר שכיחים מאחרים אך אלו הן קטגוריות כלליות ובפגישת הייעוץ תוכלי להסביר לרופא מה הן הציפיות שלך מהחזה שלך לאחר הניתוח והוא יסביר לך כיצד יביא אותך לשם.

 

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח זה הוא לחלוטין השכיח ביותר בקרב ניתוחי החזה ומטרתו היא כמובן הגדלת החזה. בניגוד לעבר בו השיטה היחידה להגדלת חזה הייתה שימוש בשתל סיליקון נוקשה, כיום ישנן מגוון אפשרויות אשר ישפיעו על הגודל, הצורה והתחושה של החזה לאחר הניתוח. שיטות הגדלת החזה הנפוצות ביותר הן בעזרת השתלת השתל מעל לשריר החזה, מתחתיו או שילוב של מספר שתלים. שיטת הגדלת החזה תלויה בתוצאה הרצויה ואצל הרופא המומחה תוכלי להרכיב חזייה עם השתל בכדי לראות כיצד ירגיש ויראה השד שלך לאחר הניתוח.

להמשך קריאה ובהרחבה בנושא זה היכנסו למאמר המורחב: הגדלת חזה

ניתוח הרמת חזה

החזה מושפע מאוד מכוח המשיכה ובמשך כל החיים הוא צונח, המראה של חזה נפול אינו אסתטי והוא משפיע על הצורה של כל הגוף. נפילת החזה נגרמת בדרך כלל עקב גודלו, ביצוע הנקות או אפילו ירידה מהירה במשקל. המטרה העיקרית של ניתוח זה היא הרמת החזה והחזרתו למראה המקורי, הטבעי, הצעיר והזקור שלו. ניתוח הרמת חזה נעשה תחת הרדמה כללית ולעתים קרובות הוא ידרוש אשפוז לילה. במהלך הניתוח גם תמוקם מחדש הפטמה, במעמד פגישת הייעוץ יוסבר לך מהלך הניתוח ולאיזו תוצאה יש לצפות.

 

להמשך קריאה ובהרחבה בנושא זה היכנסו למאמר המורחב: ניתוח הרמת חזה

 

ניתוח הקטנת חזה לאישה

ישנן נשים רבות בעלות חזה גדול שאף על פי שרבות היו רוצות חזה גדול, עבורן הוא מהווה בעיה ולעתים בעיה גדולה המשפיעה על בריאותה שלה. לשם כך קיימת אופציה בתחום ניתוחי חזה והוא – ניתוח הקטנת חזה אשר עשוי לזכותה בגודל שדיים נורמלי עבורה, פרופורציונלי לגופה ולבריאותה. חזה קטן יותר עבור אישה בעלת חזה גדול עשוי להביא להרגשה משחררת יותר ומעצימה על ידי הורדת נפח והמשקל המיותר, לשביעות רצונה וחלומה, הרגשת עלייה בביטחון העצמי ובדימוי העצמי ולהתחלה חדשה.
להבדיל מהגדלת חזה, העניין סביב הקטנת חזה לאישה נובע בד בבד מצורך גופני בריאותי בשילוב עניין אסתטי.

להמשך קריאה ובהרחבה בנושא זה היכנסו למאמר המורחב: ניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה)

הקטנת חזה לגבר – גניקומסטיה הנה תופעה של התפחות בלוטות חלב בחזה גברי הנוצר לרוב בשל חוסר איזון הורמונלי "המנפח" את החזה הגברי להיות גדול ולא נורמלי לאופי גוף של גבר. תופעה זו יוצרת מראה שאינו אסתטי הגורם לביישנות ומבוכה גדולים. לעתים תופעה זו מתאפיינת לא רק בבעיה אסתטית ולמעשה ישנן ההשלכות במקרה זה כגון: התפתחות סרטן האשך, תופעות נפשיות שליליות וכאבים בחזה. נוסף על כך, ישנם לא מעט גברים אשר לא מספיק החזה שלהם דמוי חזה אישה אלא גם אי סימטריות ניכרת בחזה מה שמוסיף לא מעט על המבוכה וחוסר הביטחון. לפיכך, יותר צורך יותר בסבל נפשי או פיזי ויש לכך לא מעט פתרונות, אחד מהם הוא ניתוח הקטנת חזה לגבר, שאיבת שומן בחזה לגבר וכל  זה גם יכול להתבצע תחת דיסקרטיות מוחלטת עם תרצו והתוצאות הנן טובות מתמיד המחירים שווים לכל נפש.

 

להמשך קריאה ובהרחבה בנושא זה היכנסו למאמר המורחב: הקטנת חזה לגבר גניקומסטיה

כיצד לבחור שתלים עבור הגדלת, הקטנת חזה לאישה, הרמת חזה

את בחירת השתלים, המילוי והגודל תוכלי לבחור במעמד פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא המנתח. שם יוצגו לך מספר אפשרויות המתאימות למבנה הגוף שלך ולתוצאה הרצויה ואת תוכלי לנסות אותם ולראות מה ההרגשה של כל אחד. כמובן שההחלטה הסופית היא שלך אך מומלץ מאוד להתייעץ עם הרופא המנתח ולהגיע לפגישה עם ראש פתוח, זכרי כי בעברו מטופלות וניתוחים רבים והוא יודע איזה שתל יוביל לאיזו תוצאה.

 

להמשך קריאה ובהרחבה בנושא זה היכנסו למאמר המורחב: חזה סיליקון

מה עכשיו

עכשיו זה הזמן שלך למלא את הפרטים בטופס, לתת לנו לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ולקבל את הפרטים בכדי לעשות החלטה מושכלת לגבי הגוף שלך.