חזה סיליקון

בשנים האחרונות אנו חווים עלייה משמעותית בניתוחים להגדלת החזה הנעשים מדי שנה. עלייה זו יכולה להיות מוסברת על ידי ההתקדמות הטכנולוגית אשר מקלה על התהליך כולו, התוצאות המגוונות שניתן להגיע אליהן וכמובן אידיאל היופי אשר משפיע על חיי כולנו. בעבר ניתוחי הגדלת חזה סיליקון ושתלי סיליקון היו משיגים תוצאות אשר נראות ומרגישות לא טבעיות ולכן נשים רבות העדיפו להישאר עם החזה הטבעי שלהן. כיום, בעזרת רופאים מומחים וסוגי שתלים חדישים, ניתן להביא את השדיים שלך בדיוק למצב בו את רוצה אותם. במעמד פגישת הייעוץ הראשונית תוכלי לשמוע על כל האפשרויות העומדות בפנייך מבחינת גודל, מראה והרגשה.

השאירי פרטים באתר ואנו נדאג כי המרפאות המומחות והרלוונטיות ביותר אלייך יצרו אתך קשר בהקדם.

בחירת שתלי הסיליקון

הבחירה כיצד תראי לאחר הניתוח היא מרגשת מכיוון ונשים רבות חלמו על שדרוג המראה החיצוני שלהן ולכן מומלץ להגיע לפגישת הייעוץ עם ראש פתוח אך עם כיוון כללי בראש. בחירת סוג השתל וגודלו נעשית על ידך בעזרת הרופא המנתח. להלן כמה קריטריונים על פיהם בוחרים את שתלי הסיליקון.

 

התאמה למטופלת

על חלק זה יהיה אחראי בעיקר הרופא המנתח ולאחר שייקח את מידותייך הוא יוכל להמליץ לך אילו שתלים מתאימים לך ויראו וירגישו טבעיים.

 

שתלי סיליקון גדלים, נפחים וצורות

כאשר בוחרים שתלי סיליקון גדלים הם קריטריון חשוב. ישנם מספר גדלים של השתלים ומומלץ להכיר אותם. כאשר מדובר בשתלי סיליקון גדלים שונים מתאימים לנשים שונות אך ברוב המרפאות תמצאי שהממוצע הוא בטווח של 75 ל-800 סמ"ק. כמובן שניתן להזמין באופן אישי שתלי סיליקון גדלים וצורות ספציפיים אך לרוב הנשים האפשרויות אשר מצויות בשוק יותר ממספקות.

 

שתלי סיליקון סוגים, רכות ותחושה

ישנם מספר סוגים של שתלי סיליקון וכל אחד מהם יביא לתוצאה שונה. שתל אנטומי הוא שתל אשר ישיג לך תוצאה אשר נראית טבעית מאוד מכיוון הוא מגדיל את החלק התחתון של החזה יותר מהעליון. שתל עגול גבוה מעניק אפקט של חזיית פוש אפ ונותן לחזה מראה עגול. שתל עגול תחתון מצד שני, ממלא את החלק התחתון של השד יותר מהעליון והוא רך יותר (מהשתל העגול העליון).

 

מילוי שתלי הסיליקון

גם במילוי של השתל תוכלי לבחור בין כמה אפשרויות. המילוי אחראי בעיקר על התחושה של השד לאחר הניתוח אך יש לו גם השפעה על הצורה. תוכלי לבחור בשתלי סיליקון עם מילוי מוצק, שומני, מימי או ג'ל שהוא המקובל ביותר כיום בתחום חזה סיליקון.

 

אחריות

מחיר השתלים והניתוח אינו זול ומרפאות רבות מציאות אחריות על השתלים אותן הן מספקות. זו היא זכותך ולא מומלץ להתפשר עליה, בררי כבר בפגישת הייעוץ אילו שתלים מגיעים עם אחריות ומה אותה אחריות כוללת.

חזה סיליקון ? מה עכשיו

עכשיו זה הזמן שלך, הגיע תורך לעשות צעד קטן לקראת איך שאת רוצה להיראות. לאחר השארת פרטים באתר אנו נחבר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר אלייך ואת תוכלי ללכת לפגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת. ההתרגשות היא חשובה וזו אינה החלטה של רגע, לכן לא מומלץ להחליט לכאן או לכאן לפני קבלת כל הפרטים בפגישת הייעוץ. השאירי פרטים