קטגוריות
הסרת שיער מחירונים ועלויות

קנדלה לייזר

גוף חלק לצמיתות הוא שאיפה של אנשים רבים, גברים כנשים. כיום גם טווח הגילים של המבקשים לבצע את ההליך נרחב ונראה שכולם רוצים את אותו הדבר – ליהנות מגוף חלק ואסתטי יותר. בעבר היה מדובר בהליך יקר, ארוך ובעיקר כואב, אך עם הטכנולוגיות של היום הטיפולים מהירים ובמינימום כאב. אחד המכשירים החדשים בתחום הוא קנדלה לייזר שנחשב לאחד המכשירים המתקדמים בתחום, עם תוצאות גבוהות בתוך זמן קצר. רוצה למצוא מקום לבצע בו את הטיפול? כדאי להשאיר פרטים.

קנדלה לייזר – הסרת שיער עם קירור מתקדם

אחד החששות שיש לאנשים שמעוניינים לעבור טיפולי לייזר להסרת שיער הוא מפני הכאב. כולנו מכירים את סיפורי האימה מהעבר, אז אנשים היו מבצעים טיפולי לייזר תוך שהם סובלים מכאב הטיפולים. ובכן, מכשירים שמו קנדלה לייזר החזירו את שמם הטוב של טיפולי הלייזר למקומם הראוי. הייחוד של המכשיר הוא במנגנון הקירור שנמצא בו שנועד להפחית את הכאב במהלך הטיפול. המכשיר יעיל מאוד בהסרת סוגי שיער שונים, במיוחד שיער פלומתי אותו קשה להסיר במכשירים אחרים. משכך, הוא גם מתאים לאזורים עדינים של הגוף בהם בעבר לא היו מבצעים טיפולי לייזר, למשל באזור הפנים.

יתרונות הקנדלה לייזר

יש יתרונות רבים לשימוש במכשירי הסרת לייזר על פני גילוח או שעווה, אך כדאי לדעת כי מכשיר לייזר קנדלה טומן בחובו עוד כמה יתרונות על פני מכשירי לייזר אחרים.

אמינות – המכשיר נחשב לאחד המכשירים האמינים ביותר בעולם הסרות השיער בלייזר. מדובר במכשיר שמטרתו העיקרית היא למנוע כאב על ידי קירור והוא מלווה במינימום כאב תוך השגת תוצאות לא פחות ממצוינות.

מתאים לכל סוגי העור והשיער – המכשיר יכול להסיר שיער מחלקי גוף שונים, גם רגישים במיוחד והוא יודע לזהות גם את השיער הפלומתי ביותר ובכך מסייע בהשגת תוצאות גבוהות מהטיפולים.

בטוח לשימוש – ניתן להשתמש בו כשמדובר על אזורי הגוף העדינים ביותר כמו מפשעות ובית השחי והפנים ולמעשה הוא מתאים לכל אזורי הגוף. כמו כן, השימוש במכשיר אינו משאיר כוויות או צלקות והוא בטוח ביותר לשימוש.

למי הטיפול במכשיר מתאים?

מי שסובל במיוחד מכאב או שעד היום לא הצליח למצוא את מכשיר הלייזר שיסייע לו להשיג את התוצאות הטובות ימצא במכשיר קנדלה לייזר את התשובה. כל אחד ואחת יוכלו להפיק תועלת רבה מטיפולי הלייזר של המכשיר כי הוא מתאים לכולם, אך אלה שבמיוחד ייהנו ממנו הם אותם אנשים עם שיער פלומתי. בדרך כלל השיער הפלומתי נמצא באזורים מאוד בולטים של הגוף, למשל באזור עצמות הלחיים או על הידיים. עד היום אנשים אלה לא נהנו מתוצאות גבוהות ונאלצו לחפש אלטרנטיבות שונות ולא נוחות להסתיר את השיער הפלומתי הבולט. במיוחד לאנשים אלה הטיפול במכשיר הקנדלה לייזר מספק פתרון מושלם.

באילו חלקים בגוף נוכל להשתמש במכשיר?

עם קנדלה לייזר ניתן להסיר שיער בכל חלקי הגוף. המכשיר מתאים לשימוש גם בחלקי הפנים השונים – שפם, גבות, אזור עצמות הלחיים, אזור העורף והחזה, מסביב לפטמות ובגב. הוא מתאים למפשעות, לאצבעות הידיים, לרגליים וכמובן למפשעות ולבית השחי.

כיצד יודעים לבחור בטיפול הספציפי הזה ומה אומרים המטופלים?

בדיקה קצרה תעלה כי למכשיר קנדלה לייזר ביקורת חמה מצד המטופלים שחוו את הטיפול, בוודאי אלה שבעבר ניסו מכשירים אחרים ולא נהנו מתוצאות גבוהות כמו ממכשיר זה. הביקורות משבחות את המכשיר שמקצר משמעותית את זמני הטיפול, הופך את החוויה לנטולת כאב וכמובן – מאפשר טיפול למי שבעבר לא יכלו ליהנות ממנו.

כיום לאנשים עם שיער פלומתי או שהשיגו תוצאות פחות טובות בטיפולים קודמים יש את האפשרות לבחור בין טיפולי וקטוס או קנדלה, אך בעבר הלא רחוק לא הייתה להם כלל את האפשרות.

אין ספק שמדובר במכשיר מתקדם וכיום כולם יכולים ליהנות ממנו כי כל המכונים הגדולים מחזיקים במכשיר ומציעים טיפולים באמצעותו לחברי כל קופות החולים בהתאם להסדרים עם הקופה. כמו כן, במכונים ישנה האפשרות לבצע פריסת תשלומים נוחה במיוחד שמאפשרת לכל אחד ואחת לבצע את הטיפול על פי אפשרויותיהם הכלכליות.

לסיכום, מכשיר קנדלה לייזר הוא המכשיר המדויק עבור בעלי שיער פלומתי ועובר אלה שיבקשו להפחית עד כמה שניתן את הכאב במהלך הטיפול, אז קדימה, שנתחיל לחפש את המקום המושלם שלך לטיפול?

כתיבת תגובה