קטגוריות
הסרת משקפיים בלייזר

סופרנו טיטניום

כולם רוצים ליהנות מגוף חלק ויפה והדרך לכך קצרה יותר מאי פעם. אם בעבר היינו מסתמכות ומסתמכים בעיקר על גילוח ועל שעווה – שתי שיטות שהצריכו התעסקות אין סופית בשיער – הרי שכיום באמצעות הלייזר הדרך לשם מהירה ביותר.

באמצעות הלייזר, ניתן ליהנות מגוף חלק לצמיתות ועם המכשירים השונים והמתקדמים שיש כיום הכאב מינימלי והתוצאה מקסימלית. במאמר זה נסקור בפניך את מכשיר הלייזר סופרנו טיטניום שמהווה את חוד החנית בטיפולי הלייזר כיום. רוצה להסיר שיער במהירות וביעילות? כדאי כבר עכשיו לצאת לדרך וליהנות מהתוצאות בהקדם!

על התפתחות סופרנו טיטניום

לייזר סופרנו טיטניום התפתח תחת ידה של אחת החברות המובילות בעולם בתחום הסרת השיער בלייזר בשם אלמה. החברה פיתחה את שיטת SHR להסרת שיער בלייזר והיא נחשבת למובילה בקנה מידה עולמי בפיתוח שיטות חדשניות להסרת שיער לצמיתות.

החברה פיתחה את לייזר הסופרנו טיטניום ששם את הסרת הלייזר ללא הכאב בחוד החנית לבעלי עור כהה ושזוף שעד אותה עת לא יכלו בכלל ליהנות מהסרת שיער בלייזר שהיה מיועד לבהירי עור בלבד עם שיער כהה. המכשיר עובד בטכנולוגיית SHR בה פעולת החימום הנה הדרגתית ומכאן הוא גם נחשב לטיפול עם כאב מינימלי.

מידע עוד יותר עשיר ומפורט ממש הכולל גם מחירים לפי אזור ועוד בלינק: סופרנו טיטניום

יתרונות הסופרנו טיטניום

כאשר מכשיר לייזר סופרנו טיטניום בא לידי שימוש הוא מספק כמה יתרונות מובילים:

  • חוויית טיפול נעימה – מכשיר הסופרנו טיטניום בנוי ופועל כך שהוא מפחית למינימום האפשרי את הכוויות במהלך הטיפול ולעומת מכשירים אחרים הוא נחשב לנעים במיוחד לטיפול. ידית הטיפול של המכשיר הנה רחבה יותר ממכשירים אחרים, כך המכשיר מכסה שטח טיפול רחב יותר והטיפול הוא גם מהיר בהרבה ממכשירים אחרים.
  • בטיחות – במכשיר ישנה מערכת ייחודית המספקת קירור רציף שדואג לבקרת הטמפרטורה. כאמור, הדבר מסייע להפחית את הכוויות ובכך הוא הופך את המכשיר לבטוח בהרבה לשימוש.
  • תוצאות טובות יותר – המכשיר נחשב ליעיל במיוחד לשימוש והוא משלב אורכי גל שונים שפועלים בו זמנית. פעולה זו מסייעת להפיק תוצאות טובות יותר מהטיפול.

כיצד עובדים אורכי הגל של המכשיר?

במכשיר הסופרנו טיטניום שלושה אורכי גל וכל אחד מהם מתאים לשבת עור אחרת ולמבנה זקיק שערה שונה. אורך הגל 775 ננומטר יכול להתאים לכל סוגי השיער אך הוא מתאים במיוחד לשיער בהיר ודק. אורך הגל 810 ננומטר מאפשר את החדירה לעומק זקיקי השערה והוא מתאים לבעלי גוון עור כהה. אורך הגל 1064 ננומטר מתאים במיוחד לבעלי עור כהה והוא מתאים מאוד לאזורים רגישים בגוף, כמו בית השחי והמפשעה.

מהי טכנולוגיית SHR?

כאמור, מכשיר הסופרנו טיטניום מבוסס על טכנולוגיית ה-SHR ומושג זה שגור בתחום הסרת השיער בלייזר. מדובר על הטכנולוגיה שהובילה לפריצת הדרך בתחום הלייזר ובה הלייזר פועל באמצעות קרני לייזר הממוקדות בזקיק השערה. קרני הלייזר הורסות את זקיק השער שמפסיק כתוצאה מכך לגדול.

מצד אחד מתקיים הרס הזקיק, אך ללא קירור מתאים וללא שיגור פולסים קטנים עוצמת הכאב כתוצאה של הטיפול הייתה יכולה להיות גדולה במיוחד. הפיתוח של הטכנולוגיה מאפשר כאב מינימלי ומובן שבתוספות חדשות כמו בלייזר סופרנו טיטניום מדובר על כאב מופחת עד למינימום.

לאילו חלקים בגוף מתאים הסופרנו טיטניום?

מכשיר הסופרנו טיטניום מתאים לחלקים שונים של הגוף – בפנים הוא מתאים לטיפולים באזור הגבות, עצמות הלחיים והשפם. באזור העליון של הגוף ניתן להשתמש בו בגב העליון והתחתון, בבית השחי, בעורף, מסביב לפטמות, בזרועות, בחזה ובבטן. באזור התחתון של הסוף ניתן להשתמש בו על מנת להסיר שיער באזור הירכיים, במשפעות, בישבן, באצבעות, ברגליים ובשוקיים.

מהו המחיר של הטיפול ומה אומרים המטופלים?

מתוך ביקורת וחוות דעת מטופלים עולה שביעות רצון רבה ממכשיר סופרנו טיטניום ואין ספק שמדובר על המילה האחרונה בתחום הלייזר. נוסף על כך, לטיפולי סופרנו טיטניום מחיר נוח כמו בטיפולי הלייזר האחרים ובהתאם להסדר מול קופות החולים ובהסדרי תשלומים במכונים המורשים לכך ניתן לבצע תשלומים נוחים במיוחד. כיום הטיפולים נגישים ממש לכולם ובתוך סדרה של כמה טיפולים ניתן ליהנות מתוצאות מרשימות.

לסיכום, מכשיר סופרנו טיטניום מהווה את חוד החנית של טיפולי הלייזר כיום, במיוחד לאלו שלא יכלו לחשוב אפילו על טיפולי לייזר בעבר. מינימום כאב, מקסימום תוצאות, אז שנתחיל לחפש לך את המקום המושלם לבצע בו את הטיפול?

כתיבת תגובה