קטגוריות
הסרת שיער מחירונים ועלויות

קנדלה לייזר

גוף חלק לצמיתות הוא שאיפה של אנשים רבים, גברים כנשים. כיום גם טווח הגילים של המבקשים לבצע את ההליך נרחב ונראה שכולם רוצים את אותו הדבר – ליהנות מגוף חלק ואסתטי יותר. בעבר היה מדובר בהליך יקר, ארוך ובעיקר כואב, אך עם הטכנולוגיות של היום הטיפולים מהירים ובמינימום כאב. אחד המכשירים החדשים בתחום הוא קנדלה לייזר שנחשב לאחד המכשירים המתקדמים בתחום, עם תוצאות גבוהות בתוך זמן קצר. רוצה למצוא מקום לבצע בו את הטיפול? כדאי להשאיר פרטים.

קנדלה לייזר – הסרת שיער עם קירור מתקדם

אחד החששות שיש לאנשים שמעוניינים לעבור טיפולי לייזר להסרת שיער הוא מפני הכאב. כולנו מכירים את סיפורי האימה מהעבר, אז אנשים היו מבצעים טיפולי לייזר תוך שהם סובלים מכאב הטיפולים. ובכן, מכשירים שמו קנדלה לייזר החזירו את שמם הטוב של טיפולי הלייזר למקומם הראוי. הייחוד של המכשיר הוא במנגנון הקירור שנמצא בו שנועד להפחית את הכאב במהלך הטיפול. המכשיר יעיל מאוד בהסרת סוגי שיער שונים, במיוחד שיער פלומתי אותו קשה להסיר במכשירים אחרים. משכך, הוא גם מתאים לאזורים עדינים של הגוף בהם בעבר לא היו מבצעים טיפולי לייזר, למשל באזור הפנים.

יתרונות הקנדלה לייזר

יש יתרונות רבים לשימוש במכשירי הסרת לייזר על פני גילוח או שעווה, אך כדאי לדעת כי מכשיר לייזר קנדלה טומן בחובו עוד כמה יתרונות על פני מכשירי לייזר אחרים.

אמינות – המכשיר נחשב לאחד המכשירים האמינים ביותר בעולם הסרות השיער בלייזר. מדובר במכשיר שמטרתו העיקרית היא למנוע כאב על ידי קירור והוא מלווה במינימום כאב תוך השגת תוצאות לא פחות ממצוינות.

מתאים לכל סוגי העור והשיער – המכשיר יכול להסיר שיער מחלקי גוף שונים, גם רגישים במיוחד והוא יודע לזהות גם את השיער הפלומתי ביותר ובכך מסייע בהשגת תוצאות גבוהות מהטיפולים.

בטוח לשימוש – ניתן להשתמש בו כשמדובר על אזורי הגוף העדינים ביותר כמו מפשעות ובית השחי והפנים ולמעשה הוא מתאים לכל אזורי הגוף. כמו כן, השימוש במכשיר אינו משאיר כוויות או צלקות והוא בטוח ביותר לשימוש.

למי הטיפול במכשיר מתאים?

מי שסובל במיוחד מכאב או שעד היום לא הצליח למצוא את מכשיר הלייזר שיסייע לו להשיג את התוצאות הטובות ימצא במכשיר קנדלה לייזר את התשובה. כל אחד ואחת יוכלו להפיק תועלת רבה מטיפולי הלייזר של המכשיר כי הוא מתאים לכולם, אך אלה שבמיוחד ייהנו ממנו הם אותם אנשים עם שיער פלומתי. בדרך כלל השיער הפלומתי נמצא באזורים מאוד בולטים של הגוף, למשל באזור עצמות הלחיים או על הידיים. עד היום אנשים אלה לא נהנו מתוצאות גבוהות ונאלצו לחפש אלטרנטיבות שונות ולא נוחות להסתיר את השיער הפלומתי הבולט. במיוחד לאנשים אלה הטיפול במכשיר הקנדלה לייזר מספק פתרון מושלם.

באילו חלקים בגוף נוכל להשתמש במכשיר?

עם קנדלה לייזר ניתן להסיר שיער בכל חלקי הגוף. המכשיר מתאים לשימוש גם בחלקי הפנים השונים – שפם, גבות, אזור עצמות הלחיים, אזור העורף והחזה, מסביב לפטמות ובגב. הוא מתאים למפשעות, לאצבעות הידיים, לרגליים וכמובן למפשעות ולבית השחי.

כיצד יודעים לבחור בטיפול הספציפי הזה ומה אומרים המטופלים?

בדיקה קצרה תעלה כי למכשיר קנדלה לייזר ביקורת חמה מצד המטופלים שחוו את הטיפול, בוודאי אלה שבעבר ניסו מכשירים אחרים ולא נהנו מתוצאות גבוהות כמו ממכשיר זה. הביקורות משבחות את המכשיר שמקצר משמעותית את זמני הטיפול, הופך את החוויה לנטולת כאב וכמובן – מאפשר טיפול למי שבעבר לא יכלו ליהנות ממנו.

כיום לאנשים עם שיער פלומתי או שהשיגו תוצאות פחות טובות בטיפולים קודמים יש את האפשרות לבחור בין טיפולי וקטוס או קנדלה, אך בעבר הלא רחוק לא הייתה להם כלל את האפשרות.

אין ספק שמדובר במכשיר מתקדם וכיום כולם יכולים ליהנות ממנו כי כל המכונים הגדולים מחזיקים במכשיר ומציעים טיפולים באמצעותו לחברי כל קופות החולים בהתאם להסדרים עם הקופה. כמו כן, במכונים ישנה האפשרות לבצע פריסת תשלומים נוחה במיוחד שמאפשרת לכל אחד ואחת לבצע את הטיפול על פי אפשרויותיהם הכלכליות.

לסיכום, מכשיר קנדלה לייזר הוא המכשיר המדויק עבור בעלי שיער פלומתי ועובר אלה שיבקשו להפחית עד כמה שניתן את הכאב במהלך הטיפול, אז קדימה, שנתחיל לחפש את המקום המושלם שלך לטיפול?

קטגוריות
הסרת שיער השתתפות קופת חולים

הסרת שיער בלייזר לאומית

לאילו נשים מתאימה הסרת שיער בלייזר?

כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לאומית וקופות החולים השונות עובדות עם מגוון מרפאות אשר יכולות להציע טיפולים בעזרת מכשירים שונים. אף על פי שניתן כך למצוא טיפולים המתאימים לרוב הנשים, ישנן נשים להן הטיפולים לא יועילו ולא יהיו מומלצים.

כבר בשיחת הטלפון הראשונית והלא מחייבת עם המרפאות יוכלו לבדוק האם טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לך. מעבר לכך, טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לכל אישה אשר מסירה שיער באופן קבוע ורוצה לחסוך בהוצאות ובזמן המושקעים בהסרת השיער.

מידע נוסף בנוגע למחירים מעודכנים דרך קופת חולים לאומית, אחוזי סבסוד ומידע מועיל והכי עדכני ניתן לקבל באמצעות השארת פרטים בטופס צור קשר באתר ולהתחיל ליהנות משירות ללא עלות וללא התחייבות!

  שם (חובה):

  טלפון (חובה):

  ישוב (חובה):

  הסרת שיער בלייזר לאומית
  הסרת שיער בלייזר לאומית

  לאילו גברים מתאימה להסיר שיער בלייזר?

  בדומה לנשים, גם לגברים המחפשים בקופת חולים לאומית הסרת שיער בלייזר במחיר זול יכולים למצוא סיוע. הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים לאומית אינה שונה מקופות חולים אחרות וחשוב לבדוק אילו הטבות בדיוק מגיעות לך על פי התוכנית שלך בקופת החולים. ניתן לחלק את הגברים אשר מעוניינים בהסרת שיער בלייזר לשתי קבוצות, כאלו המתמודדים עם שיעור יתר וכאלו אשר מעוניינים בעיצוב קבוע של שיער הפנים.

  • התמודדות עם שיעור יתר אצל גברים בעזרת טיפולים של הסרת שיער בלייזר מגיעה עם מגוון רחב של יתרונות. יתרונות אלו כוללים תוצאות מהירות אשר נשארות לאורך זמן וכאב מינימלי ביחס לטיפולים אחרים להסרת שיער.
  • בשנים האחרונות אנו רואים עלייה משמעותית במספר הגברים אשר נמאס להם לעצב את הזקן בכל שבוע והם מעוניינים בפתרון נוח יותר. בעזרת הסרת שיער בלייזר ניתן לוודא ששערות הפנים יצמחו בדיוק כמו שאתה אוהב.

  האם כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לאומית מציעה סיוע גבוה יותר מקופות חולים אחרות?

  המחיר של הסרת שיער בלייזר, בדומה לטיפולים אחרים אשר מסובסדים בעזרת קופות החולים, יכול להשתנות על פי קופות החולים בה יש לך חברות, אך ישנו גורם המשפיע עוד יותר. התוכנית אליה נרשמת בקופת החולים, הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים לאומית, לדוגמה, יכולה להגיע בעלויות שונות על פי התוכנית אליה רשום המבקש.

  הדרך הטובה ביותר להבין האם משתלם עבורך לבצע הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים או האם בכלל הסרת שיער בלייזר היא הדרך הנכונה עבורך היא להשאיר את הפרטים שלך בטופס ולקבל את כל המידע הישר מהמרפאות המוסמכות הרלוונטיות ביותר עבורך.

  דברים שחשוב לדעת פני הסרת שיער בלייזר לאומית ומסלולי החברות השונים

  הסרת שיער בלייזר הפכה בעשורים האחרונים לאחר מההליכים האסתטיים הפופולאריים ביותר עבור גברים ונשים כאחד. הציוד המתקדם בו מתמחים אנשי המקצוע השונים מסוגל להציע הסרה מוחלטת של שיערות מאזורים מסוימים בגוף לצד עיצוב מדויק של שיערות באזורים אחרים. כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לאומית אינה שונה מקופות חולים אחרות והיא מציעה מגוון אפשרויות לסבסוד תהליכי הסרת שיער בלייזר עם מרפאות שונות ברחבי הארץ. כדי למצוא את ההליך המתאים ביותר לצרכים שלך ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, יש ליצור קשר עם מספר מרפאות ולהבין בדיוק מה הן האפשרויות שלך.

  מה הן העלויות של הסרת שיער בלייזר קופת חולים לאומית? כיצד ניתן לקבוע הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים לאומית? האם כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לאומית מציעה סבסוד גבוה יותר מקופות חולים אחרות? ומה לגבי הסרת שיער בלייזר מחירים לאומית לעומת אפשרויות אחרות? האם מומלץ לקבוע דרך קופת חולים לאומית הסרת שיער באמצעות לייזר? אנחנו מזמינים אותך להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך בטופס באתר, לאחר השארת הפרטים נקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות לצרכים הספציפיים שלך. כבר במהלך שיחות הטלפון הראשוניות והלא מחייבות יתאפשר לך להבין מה הם המחירים של התהליכים השונים, אילו אפשרויות סבסוד נכללות בתוכניות החברות שלך בקופת חולים לאומית ומה היא שיטת הסרת השיער הנכונה ביותר עבורך.

  מה משפיע על המחירים של הסרת שיער בלייזר קופת חולים לאומית

  בדומה לקופות חולים אחרות, עבור חברי לאומית הסרת שיער בלייזר בכל חלקי הגוף יכולה להגיע עם סבסוד משמעותי. כדי לקבל הערכת מחיר מציאותית המתחשבת בחברות שלך בקופת החולים, מבצעים והטיפול בו יש לך צורך יש להביא בחשבון שני גורמים עיקריים ולדבר עם מספר מרפאות רלוונטיות.

  המסלול שלך בקופת חולים לאומית

  כדי להבין את רמת הסבסוד המדויקת שאותה מקנה לך החברות בקופת החולים יש ליצור קשר עם המרפאות השונות. כבר בשיחות הטלפון הראשוניות המרפאות יוכלו להסביר לך אילו אפשרויות סבסוד זמינות עבורך ומה יהיה המחיר הסופי של הסרת השיער. אף על פי שאת פירוט הסבסוד אותו מציעה קופת חולים לאומית להסרת שיער בלייזר ניתן למצוא באתר הקופה, ישנן מרפאות מקצועיות המציעות הנחה נוספת מעבר לסבסוד של הקופה כדי למשוך אליהן את חברי לאומית.

  מבצעים והנחות של המרפאות השונות

  בדומה לעסקים אחרים, מרפאות המבצעות הסרת שיער בלייזר מפרסמות מבצעים והנחות אחת לתקופה. במהלך השוואת המחירים בין המרפאות השונות יתאפשר לך להבין מה יהיה המחיר הסופי של ההליך עבורך לאחר הסבסוד של קופת החולים והמבצעים של המרפאה שבה תתבצע הסרת השיער.

  לכמה זמן מחזיקות התוצאות של הסרת שיער בלייזר לאומית

  שיטות הסרת השיער החדישות בעזרת לייזר מספקות תוצאות מרשימות ביותר ועור חלק ונקי משיערות לחלוטין. אך, חשוב להבין כי אין שום שיטה להסרת שיער כיום אשר מבטיחה כי השערות לא יצמחו מחדש. בניגוד לשיטות ישנות יותר להסרת שיער כגון שעווה, הסרת שיער באמצעות מכשור לייזר מחזיקה למשך חודשים ארוכים ואפילו שנים. בקופת חולים לאומית הסרת שיער בלייזר אינה שונה מקופות חולים אחרות וכבר במהלך שיחות הייעוץ אנשי המקצוע בכל מרפאה יוכלו להסביר לך לכמה זמן התוצאות יישמרו, אילו טיפולי תחזוקה יש לבצע, מה היא העלות שלהם וכמה מהם כלולים במחיר הטיפול הראשוני.

  כמה זמן אורכת הסרת שיער בלייזר לאומית והמרפאות המשתפות איתה פעולה

  בעיקר כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר קופת חולים לאומית פועלת בשיתופי פעולה עם מגוון מרפאות מוסמכות בכל רחבי הארץ. מגוון המרפאות יאפשר לך לבצע סקר שוק ובכך לבחור את המרפאה המחזיקה במכשור ומציעה את הטיפולים האידיאליים עבורך. מאחר וישנן שיטות טיפול רבות להסרת שיער בלייזר, מספר המפגשים ואורכם יכול להשתנות. באופן כללי, טיפולי הסרת שיער בלייזר לוקחים דקות אחדות, אינם כוללים כאבים חזקים וניתן לחזור לשגרת היום מיד עם סיומם. אורכם המדויק של המפגשים כמו גם מספר המפגשים עד להגעה לתוצאה הרצויה תלויים בגודל האזור בגוף אותו ברצונך לנקות משיערות ומאפיינים ספציפיים של השערות והעור שלך. כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונית עם המרפאות השונות ניתן לקבל הערכה של מספר הטיפולים הנדרשים ואורכם.

  מה הם היתרונות של הסרת שיער בלייזר על שיטות אלטרנטיביות להסרת שיער

  היתרון העיקרי והמוכר ביותר של הסרת שיער בלייזר הוא אורך הזמן שהתוצאות נשמרות. בעזרת הסרת שיער בלייזר ניתן לשכוח מטיפוח והסרת שיערות הגוף לחודשים ואפילו שנים. הזמן הרב שמחזיקות התוצאות מגיע עם חיסכון כלכלי משמעותי, אף על פי שהסרת שיער בלייזר היא יקרה יותר מהסרת שיער בשעווה, לדוגמא, התדירות של הטיפולים הופכת אותה לשיטת הטיפול המשתלמת במרבית המקרים. לצד יתרונות אלו, הציוד החדיש להסרת שיער בלייזר הופך אותה גם לשיטת הסרת השיער העדיפה והבריאה ביותר עבור העור.

  האם בלאומית הסרת שיער בלייזר מתאימה לכולם?

  אפשרויות הסבסוד ושיתופי הפעולה עם המרפאות השונות הופכים את טיפולי הסרת השיער בלייזר למתאימים כמעט לכל תקציב עבור חברי קופת חולים לאומית. מבחינת התוצאות הרצויות, הציוד המתקדם והמגוון בעזרתו ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר מאפשר ניקוי יסודי של שיערות מאזורים גדולים בגוף במהירות וללא כאבים ועיצוב מדויק של צמיחת השיער באזורים רגישים יותר כמו הפנים והמפשעות. אף על פי שהסרת שיער בלייזר מסובסדת עבור כלל חברי המסלולים בלאומית, ישנם מסלולי חברות המציעים סבסוד ברמה גבוהה יותר.

  האם ישנם אנשים שהסרת שיער בלייזר אינה מתאימה להם?

  למרות ההתקדמות הטכנולוגית הרבה, ישנם עדיין מספר סוגי עור ושיערות אשר אינם מאפשרים הסרת שיער בלייזר. כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לאומית פועלת עם מגוון מרפאות אשר מציעות שיטות טיפול שונות ומשתמשות במכשור שונה. כבר במהלך שיחות הטלפון הראשוניות ופגישות ההיכרות במרפאות השונות יתאפשר לרופא במרפאה לבדוק האם השערות והעור שלך מתאימים להסרת שיער בלייזר. אם השערות שלך אינן מאפשרות טיפול מסוג מסוים, ישנו סיכוי שיהיה ציוד המתאים לצרכים שלך במרפאה אחרת. אם אין ציוד להסרת שיער בלייזר המתאים לך, ישנן מרפאות המציעות פתרונות חלופיים אשר ישיגו עבורך תוצאות טובות לא פחות.

  באילו אזורים בגוף ניתן לבצע דרך לאומית הסרת שיער בלייזר

  הציוד המתקדם והרגיש אשר מבצע את הסרת השערות באמצעות לייזר מאפשר לאנשי מקצוע מנוסים לעבוד על כל חלקי הגוף. כאשר מדובר בסבסוד הסרת שיער בלייזר לאומית מאפשרת הסרת שיער מכלל האזורים בגוף במחירים מוזלים. המקומות השכיחים ביותר לביצוע הסרת שיער בלייזר כוללים:

  הסרה ועיצוב שיערות הפנים

  הציוד העדין והמדויק בעזרתו מתבצעת הסרת שיער בלייזר מאפשר עיצוב והסרה של שיערות הפנים ללא כל חשש לפציעות או גירוי יתר של העור. בעוד ישנן נשים רבות אשר משתמשות בהסרת שיער בלייזר כדי להבטיח כי הפנים שלהן יהיו נקיות לחלוטין משיערות, נשים וגברים רבים נעזרים בטיפולים אלו כדי לשלוט ולעצב את צמיחת הגבות והזקן.

  הסרת שיער בלייזר באזור המפשעה

  בניגוד להסרת שיער באמצעות שעווה אשר יכולה לכלול כאבים רבים, בעיקר באזור המפשעה, ניקוי האזור משיערות באמצעות ציוד לייזר כמעט אינו כולל כאבים והתוצאות מחזיקות לזמן ארוך.

  הסרת שיערות לחלוטין מאזורים גדולים בגוף

  כשמדובר על הסרת שיער בלייזר מחירים לאומית תציע לכם עסקת חבילה – בעזרת ציוד להסרת שיער בלייזר ניתן להחליק לחלוטין אזורים שלמים בגוף – כאשר אזורי גוף אלו כוללים בטן, כתפיים, גב, ירכיים, רגליים ואפילו כפות רגליים וידיים. כאשר עוב

  מה הוא התהליך של קביעת הסרת שיער בלייזר לאומית

  בעת קביעת הסרת שיער בלייזר לאומית אינה שונה מקופות חולים אחרות והשלב הראשוני הוא לדבר עם מספר מרפאות ולבצע סקר שוק הכולל את הטיפולים המוצעים, האחריות על התוצאות, המחירים לאחר סבסוד הקופה וקביעת פגישת התייעצות במרפאה עצמה. במהלך הפגישה במרפאה הרופא יוכל לבחון את העור והשערות שלך ולהסביר לך מה יהיה תהליך הסרת השערות שלך במדויק. השלב האחרון הוא כמובן ביצוע הסרת השיער ושמירה על קשר עם המרפאה כדי לבצע תיקונים ותחזוקה של תוצאות הסרת השיער. אף על פי שניתן לקבוע דרך לאומית תור להסרת שיער בלייזר, מומלץ לדבר באופן ישיר עם המרפאות ובכך לקבל את הטיפול המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר.

  עבור חברי קופת חולים לאומית הסרת שיער בלייזר אפשרית יותר מאי פעם

  עכשיו זה הזמן שלך להפסיק לדאוג מצמיחת שיערות הגוף והפנים שלך הודות לפתרון המתקדם והפופולרי ביותר בעולם. לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נדאג שהמרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך יצרו איתך קשר, יספקו מענה לכל השאלות שלך ויעזרו לך להבין את הדרך הטובה והזולה ביותר עבורך לעבור הסרת שיער בלייזר.

   שם (חובה):

   טלפון (חובה):

   ישוב (חובה):

   קטגוריות
   הסרת משקפיים בלייזר

   סופרנו טיטניום

   כולם רוצים ליהנות מגוף חלק ויפה והדרך לכך קצרה יותר מאי פעם. אם בעבר היינו מסתמכות ומסתמכים בעיקר על גילוח ועל שעווה – שתי שיטות שהצריכו התעסקות אין סופית בשיער – הרי שכיום באמצעות הלייזר הדרך לשם מהירה ביותר.

   באמצעות הלייזר, ניתן ליהנות מגוף חלק לצמיתות ועם המכשירים השונים והמתקדמים שיש כיום הכאב מינימלי והתוצאה מקסימלית. במאמר זה נסקור בפניך את מכשיר הלייזר סופרנו טיטניום שמהווה את חוד החנית בטיפולי הלייזר כיום. רוצה להסיר שיער במהירות וביעילות? כדאי כבר עכשיו לצאת לדרך וליהנות מהתוצאות בהקדם!

   על התפתחות סופרנו טיטניום

   לייזר סופרנו טיטניום התפתח תחת ידה של אחת החברות המובילות בעולם בתחום הסרת השיער בלייזר בשם אלמה. החברה פיתחה את שיטת SHR להסרת שיער בלייזר והיא נחשבת למובילה בקנה מידה עולמי בפיתוח שיטות חדשניות להסרת שיער לצמיתות.

   החברה פיתחה את לייזר הסופרנו טיטניום ששם את הסרת הלייזר ללא הכאב בחוד החנית לבעלי עור כהה ושזוף שעד אותה עת לא יכלו בכלל ליהנות מהסרת שיער בלייזר שהיה מיועד לבהירי עור בלבד עם שיער כהה. המכשיר עובד בטכנולוגיית SHR בה פעולת החימום הנה הדרגתית ומכאן הוא גם נחשב לטיפול עם כאב מינימלי.

   מידע עוד יותר עשיר ומפורט ממש הכולל גם מחירים לפי אזור ועוד בלינק: סופרנו טיטניום

   יתרונות הסופרנו טיטניום

   כאשר מכשיר לייזר סופרנו טיטניום בא לידי שימוש הוא מספק כמה יתרונות מובילים:

   • חוויית טיפול נעימה – מכשיר הסופרנו טיטניום בנוי ופועל כך שהוא מפחית למינימום האפשרי את הכוויות במהלך הטיפול ולעומת מכשירים אחרים הוא נחשב לנעים במיוחד לטיפול. ידית הטיפול של המכשיר הנה רחבה יותר ממכשירים אחרים, כך המכשיר מכסה שטח טיפול רחב יותר והטיפול הוא גם מהיר בהרבה ממכשירים אחרים.
   • בטיחות – במכשיר ישנה מערכת ייחודית המספקת קירור רציף שדואג לבקרת הטמפרטורה. כאמור, הדבר מסייע להפחית את הכוויות ובכך הוא הופך את המכשיר לבטוח בהרבה לשימוש.
   • תוצאות טובות יותר – המכשיר נחשב ליעיל במיוחד לשימוש והוא משלב אורכי גל שונים שפועלים בו זמנית. פעולה זו מסייעת להפיק תוצאות טובות יותר מהטיפול.

   כיצד עובדים אורכי הגל של המכשיר?

   במכשיר הסופרנו טיטניום שלושה אורכי גל וכל אחד מהם מתאים לשבת עור אחרת ולמבנה זקיק שערה שונה. אורך הגל 775 ננומטר יכול להתאים לכל סוגי השיער אך הוא מתאים במיוחד לשיער בהיר ודק. אורך הגל 810 ננומטר מאפשר את החדירה לעומק זקיקי השערה והוא מתאים לבעלי גוון עור כהה. אורך הגל 1064 ננומטר מתאים במיוחד לבעלי עור כהה והוא מתאים מאוד לאזורים רגישים בגוף, כמו בית השחי והמפשעה.

   מהי טכנולוגיית SHR?

   כאמור, מכשיר הסופרנו טיטניום מבוסס על טכנולוגיית ה-SHR ומושג זה שגור בתחום הסרת השיער בלייזר. מדובר על הטכנולוגיה שהובילה לפריצת הדרך בתחום הלייזר ובה הלייזר פועל באמצעות קרני לייזר הממוקדות בזקיק השערה. קרני הלייזר הורסות את זקיק השער שמפסיק כתוצאה מכך לגדול.

   מצד אחד מתקיים הרס הזקיק, אך ללא קירור מתאים וללא שיגור פולסים קטנים עוצמת הכאב כתוצאה של הטיפול הייתה יכולה להיות גדולה במיוחד. הפיתוח של הטכנולוגיה מאפשר כאב מינימלי ומובן שבתוספות חדשות כמו בלייזר סופרנו טיטניום מדובר על כאב מופחת עד למינימום.

   לאילו חלקים בגוף מתאים הסופרנו טיטניום?

   מכשיר הסופרנו טיטניום מתאים לחלקים שונים של הגוף – בפנים הוא מתאים לטיפולים באזור הגבות, עצמות הלחיים והשפם. באזור העליון של הגוף ניתן להשתמש בו בגב העליון והתחתון, בבית השחי, בעורף, מסביב לפטמות, בזרועות, בחזה ובבטן. באזור התחתון של הסוף ניתן להשתמש בו על מנת להסיר שיער באזור הירכיים, במשפעות, בישבן, באצבעות, ברגליים ובשוקיים.

   מהו המחיר של הטיפול ומה אומרים המטופלים?

   מתוך ביקורת וחוות דעת מטופלים עולה שביעות רצון רבה ממכשיר סופרנו טיטניום ואין ספק שמדובר על המילה האחרונה בתחום הלייזר. נוסף על כך, לטיפולי סופרנו טיטניום מחיר נוח כמו בטיפולי הלייזר האחרים ובהתאם להסדר מול קופות החולים ובהסדרי תשלומים במכונים המורשים לכך ניתן לבצע תשלומים נוחים במיוחד. כיום הטיפולים נגישים ממש לכולם ובתוך סדרה של כמה טיפולים ניתן ליהנות מתוצאות מרשימות.

   לסיכום, מכשיר סופרנו טיטניום מהווה את חוד החנית של טיפולי הלייזר כיום, במיוחד לאלו שלא יכלו לחשוב אפילו על טיפולי לייזר בעבר. מינימום כאב, מקסימום תוצאות, אז שנתחיל לחפש לך את המקום המושלם לבצע בו את הטיפול?

   קטגוריות
   הסרת שיער

   מדריך כללי לאסתטיקה

   רבים נוטים לחשוב שאסתטיקה קשורה אך ורק להיגיינה וניקיון, אך לא כך הדבר, כיום ישנם גברים ונשים שבשבילם הביקור אצל הקוסמטיקאית ואצל המכון להסרת שיער, הפך לדבר שגרתי למדי. יותר מכך, מבלי ששמנו לב, אסתטיקה נכנסה לתחומים רבים בחיינו, עיצוב זקן ושיער, דאגה לעור הפנים, תזונה נכונה של הגוף בכדי להוריד שכבות שומן מיותרות ועוד. אין ספק, האסתטיקה הפכה לנגישה לכולנו וכול אחד מאיתנו יכול לדאוג לטיפוח האישי שלו, עם מוצרים איכותיים שניתן למצוא בבית המרקחת הקרוב לביתנו. הטכנולוגיה של תחום האסתטיקה התקדמה עד מאוד גם כן, שנים של מחקר ולמידת התחום נתנו למומחים, כלים לפיתוח מוצרים דיגיטליים לשימוש עצמי וביתי שהשימוש בהם הוא קל מאוד. מאמר זה נועד לפרט על הדרכים השונות שקיימות כיום לשיפור ההיבט האסתטי בחייכם. כול אחד ואחת מכם יכול להכניס טאץ' מרענן של יופי ,כך ששגרת היום יום שלכם תהפוך לנעימה יותר.
   זהו מדריך האסתטיקה המוביל בישראל.

   תחום התזונה והכושר

   אצל אנשים רבים, מידת הסיפוק מין המראה שלנו, קשורה באופן ישיר למשקל הגוף, לכמות השומן שקיימת בנו ובכלל לתחושה שאנו מקבלים כאשר אנו מכניסים לגופנו סוגי מזון שונים. תזונה וכושר הולכים יד ביד והשקעה נכונה ומעמיקה בשני התחומים, תחולל פלאים במראה החיצוני ובהרגשה הפנימית שלכם. כיום ניתן לבנות תוכנית תזונה באופן עצמאי דרך מחקר פשוט באתרי האינטרנט, כאשר הדבר לא בהכרח מצריך שינוי קיצוני בהרגלי התזונה שלכם. כיום ישנם אתרים רבים שיודעים לתת לכם תפריט יומי ומגוון שיתאים בדיוק בשבילכם. כמובן שתמיד אפשר להיוועץ גם במומחי התזונה והדיאטנים השונים הקיימים בשוק. בכלל, יש לשמור על ראש פתוח ולהפנים כי אנו נמצאים בעולם בו כול סוגי האוכל שקיימים, נמצאים בסופר הקרוב לביתנו. בהתאם לכך, עולם הכושר התפתח גם הוא עד מאוד. כול אחד מאיתנו יכול להתאהב בספורט ייחודי שמתאים לצרכים שלו. התחרותיים ביניכם יכולים לפתוח בקריירת ריצה או שחייה ואף להתפתח כספורטאים חובבנים בטניס. מה שמרגיש לכם נכון. כיום ישנן קבוצות אימון שמתאמנות בשלל סוגי ספורט. לאלו מכם שיותר אוהבים להישאר במקום, נמליץ על פילאטיס ויוגה ועוד סוגי ספורט שמערבים מתיחות. אלו מכם שרק מחכים לרגע בו יופיעו הקוביות בבטנם, ימצאו את מקומם בחדרי הכושר ובאימוני המשקולות השונים. גם בתחומים אלו קיימת האופציה של מאמנים אישיים ושל אימון ביתי על ידי צפייה בשיעורי ספורט באתרי האינטרנט.

   תחום הקוסמטיקה והסרת שיער

   עור האדם הוא דבר שמתפתח עם השנים, חלקנו הגדול, מצאנו את עצמנו סובלים מפגמי פיגמנטציה, צמיחת יתר של שיער, או שפשוט חיינו בהרגשה שזהו העור שלנו ויש להשלים עם זה. אך חלק גדול מההתפתחות של תחום האסתטיקה, קשור למחקר שנעשה בתחום רפואת העור. כיום ישנם תכשירים רבים לשימוש ביתי, לנשים ולגברים שנמכרים בחנויות הקוסמטיקה השונות אשר יכולים לעזור בבעיות שונות של קמטים, פצעונים, נקודות חן ועוד. בנוסף, יש לדעת שקרמים רבים, נוצרו למטרות של שימוש יומי ואף כמה פעמים ביום, שימוש נכון בתכשירים אלו יהפוך את העור שלכם לנעים יותר. כיום מוצרים רבים לטיפוח העור נוצרים מחומרים טבעיים ואף חלקם הגדול נוצרו ללא פגיעה בבעלי חיים, לאלו מכם שהדבר חשוב להם. כמו כן, קוסמטיקאיות רבות נכנסו לשוק וכעת כול אחד ואחת מאיתנו יכולים למצוא את המטפל שיקנה להם טיפול ייחודי במחיר שיתאים להם. קוסמטיקאית אלו, בדרך כלל ידעו לטפל בכם גם בתחום הסרת השיער. טכנולוגיות הלייזר והאפילציה הפכו את הסרת השיער לקלה יותר. מכונים רבים חרטו על דגלם, לתת לכול מטופל שמגיע אליהם, פיתרון נגיש ונוח להסרת שיער. אם פעם, הסרת שיער הייתה אפשרית אך ורק בעזרת שעווה או סכין גילוח, כעת, השימוש בטכנולוגיה הקיימת מבטיח חוויה כמעט חסרת כאב. גם כאן, חיפוש קצר באינטרנט יעזור לכם למצוא את הקליניקה האיכותית שתהיה הנכונה ביותר בשבילכם. תחום הסרת השיער הפך למגוון וישנם מחירים רבים בשוק לכול טיפול וטיפול.

   לסיכום, אסתטיקה הפכה להיות דבר פשוט שניתן ליהנות ממנו במגוון דרכים, שימוש נכון ועקבי במוצרי האסתטיקה השונים, תקנה לכם שגרת חיים מלאת אנרגיה וסיפוק מין המראה שלכם.

   קטגוריות
   הסרת שיער השתתפות קופת חולים מחירונים ועלויות

   הסרת שיער בלייזר מאוחדת

   אם גם לך נמאס כל היום למרוט שיער, לגלח ולהתמודד עם הצמיחה של השיער במקומות לא רצויים, הגעת למאמר הנכון. בטיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה תנאים מיוחדים למבוטחיה, במחירים נוחים במיוחד ועם צוות מקצועי. המהפכה בתחום השיער הגיעה מזמן גם אל הקופות, כשכולם הבינו שטיפולי אסתטיקה הם חלק בלתי נפרד מתחום הרפואה וכי אנשים מעדיפים לקבל את הטיפולים במסגרות מוכרות ועל ידי צוותי רפואה מקצועיים. רוצה לקבל את כל הפרטים על האפשרויות העומדות בפניך בכל הנוגע למאוחדת הסרת שיער, מחירים ולמי זה מתאים? אפשר להמשיך לקרוא – או פשוט להשאיר פרטים!

   הסרת שיער בלייזר מאוחדת
   הסרת שיער בלייזר מאוחדת

   למי טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים?

   כל אחד אולי חושב שהבעיה האישית שלו עם השיער היא מנת חלקו בלבד, אך למעשה מדובר על תופעה רחבה ממנה סובלים רבים. שיערו יתר נפוץ בהרבה ממה שנדמה לנו באוכלוסייה, גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. נשים שסובלות משיעור יתר יחוו פעמים רבות בושה, יסתירו את עצמן ויאבדו מהנאות החיים הפשוטות כמו למשל ללבוש חולצה עם שרוולים קצרים, ללכת עם בגד ים או עם חולצת בטן. גם גברים עלולים לסבול מכך, לא פחות מנשים, כאשר גם הם ימנעו פעמים רבות מהורדת חולצה בבריכה או בים ומהתעסקות בלתי פוסקת בהסרת שיער העורף.

   ההתעסקות היום יומית הזו גורמת לרבים לסבול, הן מבחינה חברתית אך גם מבחינה אינטימית. לא מעט מהאנשים שסובלים משיעור יתר יספרו שהם נמנעים מקשרים אינטימיים או שהם מתקשים לחוש משוחררים – בגלל השיער.

   כל אותם אנשים יהיו מועמדים מתאימים לטיפול אך כדאי לדעת שעל טיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציבה גם כמה מגבלות ותנאים, כמו כל קופה ומכון אחרים. המגבלה הראשונה היא הגיל – לא מבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר מתחת לגיל 18, כך שמי שחשב שהוא יכול לבצע את הטיפול מוקדם יותר נכון לאכזבה. שנית, לגברים שסובלים משיעור יתר בעורף או בכתפיים מומלץ לחכות עד לגיל 30 כדי לבצע את הטיפול. הסיבה לכך היא פשוטה – השיער ממשיך לצמוח ואין סיבה לבצע טיפול ואז לחזור עליו שוב.

   האם אנשים עם שיער בהיר לא יכולים לעבור את הטיפול?

   טיפולי הסרת שיער בלייזר אידיאליים לאנשים עם גוון עור בהיר ושיער כהה. אנשים אלה משיגים את התוצאות הטובות ביותר ובזמן המצומצם ביותר כשהסיבה לכך נובעת מהאופן שבו הלייזר תופס את שורש השערה, מחמם אותו ומחסל אותו. אף על פי שבעבר בהחלט רק אנשים אלו היו מועמדים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה היום טיפולים מתקדמים לאנשים עם מגוון רחב של צבעי שיער ועור. גם אנשים עם שיער בהיר יכולים לעבור את הטיפול וגם אנשים בעלי עור כהה יכולים לעבור אותו. עם זאת, הטיפול יותאם באופן אישי לאחר בחינת העור והשיער.

   מאיזה גיל אפשר להתחיל?

   מתחת לגיל 18 לא מאפשרים להתחיל טיפולי לייזר ואמנם הדבר יכול להיות מתסכל עבור נערים ונערות שמעוניינים לחוות גוף חלק יותר, אך אין להם ברירה אלא לחכות. כדאי לזכור שהגוף שלנו נמצא כל הזמן בהתפתחות וטיפולים בגילים מוקדמים, עוד לפני שהגוף התפתח סופית, לא יהיו בעלי תוצאה מקסימלית. לכן, מומלץ להמתין. כמו כן, כדאי גם לדעת שמבוגרים נהנים מתוצאות טובות במיוחד של הסרת השיער באמצעות הלייזר.

   מהלך הטיפול

   השלב הראשון יהיה קביעת פגישה עם מכון הלייזר. בכל טיפול הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה תוכנית טיפולים בהתאמה אישית אחרי בדיקה פיזית ותוך תיאום ציפיות עם המטופלים. יהיו מטופלים שיבחרו לבצע הסרת שיער מכל חלקי הגוף ויהיו שירצו להסיר רק מחלק מסוים שמפריע להם במיוחד כמו למשל אזור הבטן, הכתפיים, הגב, פאות הלחיים, המפשעות ועוד.

   לאחר קביעת התוכנית הטיפולית מתחילים להיפגש ומבצעים טיפול של כמה דקות עד חצי שעה בכל מפגש. בדרך כלל טיפול יהיה מושלם לאחר סדרה של שמונה עד שניים עשר מפגשים, תלוי בסוג השיער והעור. בכל אחד מהמפגשים משתמשים בטכניקת הלייזר, שבמסגרתה הלייזר למעשה מגיע אל שורש השערה, מחמם אותו והורס אותו על ידי פירוקו באור באנרגיית חום.

   מדוע יש צורך בסדרת טיפולים?

   כל אחד היה רוצה שבטיפול אחד יפטר מהשיער לצמיתות אך הטכנולוגיה עוד לא הצליחה להתקדם עד כדי כך. הגוף שלנו פועל כך שהשיער בו צומח במחזורים משתנים, לא כל השיער נמצא על פני השטח או אפילו מחוץ לשורש השערה בכל זמן נתון. כאשר מבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר פועלים בכמה מחזורים עם הפסקה ביניהם כדי לנטרל ולהרוס את מירב שורשי השערה באזורים המוגדרים.

   תופעות לוואי לטיפול

   כל טיפול רפואי יכול לכלול תופעות לוואי וסיכונים ולכן גם בטיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציבה בפני המטופלים את הסיכונים ותופעות הלוואי האפשרויות. יש לומר שהתחום התקדם באופן משמעותי מאז נכנסו מכשירי הלייזר לחיינו לראשונה, אך גם כיום יש תופעות לוואי, אם כי מינוריות. התופעה השכיחה ביותר היא הופעת אדמומיות באזור הטיפול, היא יכולה להימשך כמה שעות אך לכל היותר היא תעלם לאחר יום אחד. סיכון שיכול להיות בטיפולי הלייזר הוא של כוויות בעור, אך מדובר על סיכון נדיר במיוחד וכמעט שלא רואים אותו כיום.

   בדרך כלל מה שיקבע האם טיפול כזה או אחר יהיה שילוב של שלושה פרמטרים – צוות מקצועי, תנאים סטריליים ועבודה מותאמת אישית. מסיבה זו בעיקר אין להמעיט בחשיבות הבחירה המתאימה במכון שבו יעשו הטיפולים.

   הסרת שיער בלייזר מאוחדת

   כמו קופות אחרות, גם קופת חולים מאוחדת מציעה כיום טיפולי הסרת שיער בלייזר על ידי צוות מקצועי ובתנאים הגבוהים ביותר. המרפאות לרפואה משלימה של מאוחדת מציעים מכשור מתקדם וצוותים מוסמכים וכמובן סביבה טיפולית מתקדמת המאפשרת בקרה ואיכות טיפול מהגבוהות בישראל.

   מידע אודות מרפאות העוסקות בתחום זה ובהסדר עם קופת חולים מאוחדת בעמוד מחירים לפי אזור טיפול בגוף בקישור: הסרת שיער בלייזר מחירים ועלויות

   תוצאות הטיפול

   בסוף, מה שהכי מעניין אותנו הוא מה יקרה אחרי הטיפולים. רבים בוחרים לבצע את הטיפולים בחודשי החורף כי בחלק גדול מהטכניקות המוצעות כיום – בחודשי הקיץ לא ניתן להשתזף במקביל לטיפולים, גם לא לבחור בטיפולי שיזוף מלאכותי וגם לא להיחשף לשמש. אף אחד לא יכול להבטיח תוצאות של מאה אחוז הצלחה, בטח לא מראש. ניתן לצפות על פי סוג העור וסור השיער האם טיפול כזה או אחר יהיה מוצלח, אך לרוב רק תוך כדי הטיפולים ניתן יהיה לאמוד את הצלחתו.

   תיאום הציפיות בתחילת הטיפול הנו קריטי לקבלת התוצאות המתאימות. אם לדוגמה מדובר על גבר צעיר כבן עשרים שעוד לא סיים את צמיחת השיער שלו, ההמלצה לגבי הטיפול במקרה שלו תהיה לחכות. אם הוא מתעקש לבצע טיפול הסרת שיער כי הוא לא מעוניין לסבול משיעור יתר, עליו להביא בחשבון שבתוך זמן קצר הוא יסבול משיעור יתר בלאו הכי. אמנם הוא לא יהיה גבוה כמו לפני הטיפול, אך כדי להשיג תוצאה חלקה לגמרי הוא יזדקק לסדרת טיפולים נוספת.

   מאוחדת הסרת שיער כמה זה עולה?

   אין ספק שעם מאוחדת הסרת שיער יכולה להיות משתלמת ומי שרוצה לבצע הסרת שיער בלייזר דרך הקופה יגלה שהמחירים למחזיקי הביטוחים המשלימים יכולים להיות משתלמים במיוחד. במאוחדת שיא הנחות ייחודיות לכל טיפולי האסתטיקה, כאשר המחיר הסופי שנקבע יהיה על פי פרמטרים נקודתיים כמו הצורך בכמות טיפולים גדולה או קטנה, שימוש במכשור ייחודי וכו'.

   קופות החולים אמנם מציעות מחיר גבוה יותר במקרים רבים מהשוק הפרטי, אך זה רק כי הם מציעות סטנדרט רפואי גבוה במיוחד. תמיד כדאי לזכור את החוק הפשוט – זול יכול להיות גם יקר, לכן כשמסתכלים על הסרת שיער בלייזר מחירים מאוחדת פורשת בפניך את התמונה המלאה – ומאפשרת לך להכיר את כל פרטיה וללמוד אילו מרכיבים כלולים בסדרת הטיפולים.

   מתי כדאי לעבור את הטיפולים?

   בטיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה שירות במהלך כל השנה, אך אין ספק שמומלץ מאוד לבצע את הטיפולים בחודשי החורף. טיפול הוא למעשה סדרת טיפולים עם הפרש ביניהם, כך שסדרת טיפולים ממוצעת אורכת כמה חודשים. מי שאוהב את הבריכה, את הים ואת הקיץ, ימצא עצמו מתקשה מאוד לעמוד באתגרים השונים שהטיפולים מציבים בפניו בחודשים אלו. כאמור, אסור להשתזף או להיחשף לשמש, אך יש יתרון נוסף בטיפולים בחורף. למי שיש עור רגיש או למי שיפתח אדמומיות, יהיה נוח במיוחד בחודשי החורף להסתיר את הגוף עם בגדים ארוכים.

   דף חלק – תיאום ציפיות לתוצאות

   כל מי שחולם על הסרת שיער בלייזר גם חולם על גוף חלק ונקי לחלוטין ובמקרים רבים זו באמת תהיה התוצאה. בשיחה הראשונית עם הרופאים, בוחנים נושאים רבים כמו צבע השיער וצבע העור וזאת כדי לקבוע עד כמה אלה מתאימים לטיפולי הלייזר. אם בעבר בעלי עור כהה או שיער בהיר לא יכלו לעבור את הטיפול, הרי שכיום גם להם יש פתרונות מצוינים. ובכל זאת, כדאי לדעת שישנם מקרים שבהם ההצלחה היא לא של מאה אחוז, בדרך כלל הדבר יאמר כבר בהתחלה. ניתן לבצע טיפולים משלמים במידת הצורך, אך בכל מקרה השיפור יהיה לאין שיעור לעומת המצב הקודם.

   ומה לגבי שערות בודדות?

   יש אנשים ובדרך כלל יהיו אלה נשים, שיפנו לטיפולים מתוך רצון להסיר כמה שערות בודדות. לא מעט נשים סובלות משיעור יתר סביב הפטמות או מתחת לסנטר, כאשר בדרך כלל מדובר על שערות בודדות אך בולטות במיוחד אותן הן מורידות בפינצטה. בטיפולי הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה טיפולים למגוון רחב של סוגי עור, אך כשזה מגיע לשערות בודדות המצב שונה. בדרך כלל שערות בודדות מתאימות יותר להסרה באמצעות טיפולי אפילציה ויש לבחון כל מקרה לגופו כדי להחליט האם במקרה זה מתאים טיפול לייזר או טיפול אחר.

   מה כדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך?

   כשמבצעים טיפולי אסתטיקה ובמיוחד טיפולים כמו הסרת שיער בלייזר מאוחדת מציעה שירות מקצועי שאינו נופל משום מכון פרטי שמבצע את הטיפולים ואולי אף יותר. הצוות המקצועי של מאוחדת והסביבה הרפואית שבה הטיפולים מבוצעים תוך פיקוח של רופאים, הנה מדויקת עבור מי שמבקש לעצמו טיפולים אסתטיים בפיקוח רפואי. ישנה גמישות בימים ובשעות, כך שכל אחד ואחת יכולים להתאים לעצמם את הטיפול עם חיי היום יום בלי שהשגרה שלהם תיפגע.

   לסיכום, טיפולי לייזר מומלץ לעבור במקום רפואי מפוקח, על ידי צוות מקצועי ותוך תיאום ציפיות סביר והתאמה מדויקת של סוג הלייזר לעור ולשיער. מה שיקבע את תוצאות הטיפול יהיו כל הנושאים הללו יחד ואת הטיפול ניתן להתאים כך שיתבצע בתקופות בה אין חשיפה מקסימלית לשמש. כמו כן, המחירים כיום נוחים במיוחד ובפריסת תשלומים נוחה, כך שרבים יכולים להרשות לעצמם את מה שבעבר רק בעלי ממון יכלו להרשות. מומלץ לבחון היטב את ההטבות שניתנות במסגרת הביטוח המשלים מאוחדת שיא, כיוון שזו כוללת גם טיפולים קוסמטיים ובהם טיפולי הסרת השיער בלייזר.

   קטגוריות
   השתתפות קופת חולים

   הרמת עפעפיים דרך קופת חולים

   הרמת עפעפיים דרך קופת חולים: כיום הליכים פלסטיים הפכו לדבר שבשגרה ורבים בוחרים לעשות זאת בכדי להיות יפים יותר. למעשה ההליכים הללו כל כך מקובלים עד אשר קופות החולים הכניסו אותם לביטוחים שלהם וכך הם מאפשרות למטופלים שלהם לשפר את המראה שלהם בצורה דרמטית. אין ספק כי ניתוחים אלו הם דבר יפהפה בעל ערך אדיר המשרת אתכם בצורה נהדרת. ניתן לומר כי ניתוחים פלסטיים מתקשרים באופן הדוק לאיכות חיים ומכאן שהחשיבות שלהם היא עצומה ולא ניתן להגזים בחשיבות של ניתוחים אלו. אנחנו רצינו להאיר על ניתוח נפוץ מאין כמותו והוא הרמת עפעפיים דרך כללית מושלם פלטינום מחירים.

   מאמר זה יצביע על כל הנקודות החשובות בשביל מי שמבצע ניתוח עפעפיים ואנו מבטיחים לכם כי תקבלו מידע מקיף על הנושא וכך תוכלו להחליט האם לבצע את הניתוח, באיזה שיטה ובאיזה דרך. אין ספק כי לאחר קריאת המאמר תהיו הרבה יותר חכמים לכן הקדישו עשר או חמש דקות לקריאת המאמר ותרוויחו המון.

   הרמת עפעפיים דרך קופת חולים

   הרמת עפעפיים דרך כללית מושלם פלטינום מחירים

   אי אפשר לדבר על הרמת עפעפיים דרך קופת חולים מבלי להידרש לסוגית המחיר. כל דבר שאנו עושים מושפע מכסף וניתן לומר כי התקציב הפנוי שלנו משפיע במידה ניכרת על ההחלטות שלנו. לכן חשבנו כי יהיה זה ראוי להתחיל את הדיון על הרמת עפעפיים משאלת הכסף. כיום ניתן לפנות אל כל אחת מקופות החולים ואם אתם מנויים על הביטוח היקר ביותר של הקופה אתם יכולים לממן את הניתוח באמצעות עזרה רצינית מהקופה. על כן המחיר לא צריך להטריד אתכם וניתן לומר כי הרמת עפעפיים היא זולה ביותר ואינה דורשת השקעה כספית גדולה למי שמנוי על כללית פלטינום, מכבי שלי, או הביטוחים המתקדמים של מאוחדת ולאומית.

   מידע אודות מחירים ודרכי הוזלה באמצעות טופס יצירת קשר.

   השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !!

    שם:

    טלפון:

    יישוב:

    סוג טיפול:

    הרמת עפעפיים דרך מכבי שלי מחירים – הדרך להיראות צעירים יותר

    בואו נחזור רגע ונשאל את השאלה המתבקשת מדוע כל כך כדאי לערוך הרמת עפעפיים דרך קופת חולים. מדוע דווקא לטפל בעפעפיים שהם איבר קטן יחסית? מדוע לעבור את כל ההליך רק בשביל העפעפיים? התשובה היא שהעפעפיים הם אחד הדברים הראשונים שעליהם אנשים מסתכלים כאשר הם נפגשים אתך ולא רק זאת אלא שקמטים בעפעפיים מופיעים בגיל מאוד צעיר יחסית. כל אלו מובילים למסקנה כי ההזדקנות משתקפת באופן מובהק בעפעפיים. על כן אם אתם רוצים להיראות צעירים ויפים כדאי לכם לשקול ברצינות הרמת עפעפיים. כך תבטיחו כי הפנים שלכם יהיו צעירות יותר, מרשימות יותר ויפות יותר ואת זאת אתם צריכים לזכור. העובדה כי מדובר בהליך פשוט מאוד רב טומנת בחובה יתרונות נוספים ומשמעותיים בשבילכם.

    הרמת עפעפיים דרך קופת חולים

    הרמת עפעפיים דרך מאוחדת ולאומית מחירים – לא רק למבוגרים

    משום הרבה אנשים חושבים כי הליכים פלסטיים ובפרט רמת עפעפיים דרך קופת חולים מתאימים רק לבני 60 פלוס. אך האמת היא שונה לחלוטין, הרמת עפעפיים מתאימה גם לגילאי 50, 40 ואפילו 30 פלוס. הסיבה לכך היא כמובן שקמטים בעפעפיים משותפים לכל אוכלוסיות הגיל הללו ואין ספק כי אתם תוכלו ליהנות מפנים הרבה יותר יפות גם בגילאים אלו. אתם תתפלאו לדעת כמה אנשים צעירים עורכים הרמת עפעפיים ומתיחת פנים בפרט ועד כמה זה נפוץ במדינה. לכן אל תגבילו אתכם בשאלות של גיל וקבעו האם לבצע הרמת עפעפיים אך ורק על סמך מצב הקמטים שלכם. אנחנו מבטיחים לכם כי לאחר ההרמה אתם לא תתחרטו ותהיו מרוצים מאוד מהמצב החדש ומעור הפנים שלכם.

    הרמת עפעפיים דרך קופת חולים תאמו ציפיות עם המנתח

    שימו לב אם אתם מתכננים לבצע הרמת עפעפיים דרך מכבי שלי מחירים אתם חייבים להבין לקראת מה אתם נכנסים. לצורך כך תיאום ציפיות עם המנתח הפלסטי במסגרתו יוסבר לכם במדויק לקראת מה אתם נכנסים ובמסגרתו גם אתם תסבירו מה אתם רוצים לקבל הוא הכרחי. חשוב מאוד ששני הצדדים יישמעו וחשוב מאוד שאתם תקשיבו למנתח בכדי להבין מה יהיה בסוף ההליך ובכדי להבטיח כי אתם לא תהיו מופתעים. אל תתפשרו על נושא זה והבינו כי הוא חשוב ביותר ויכול להשפיע עליכם מאוד. על כן עשו הכול בכדי לדבר עם המנתח לפני הניתוח ולהיפגש אתו לפגישת תיאום ציפיות אשר חשובה ביותר.

    מידע אודות מחירים ודרכי הוזלה באמצעות טופס יצירת קשר.

    השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !!

     שם:

     טלפון:

     יישוב:

     סוג טיפול:

     כיצד מתבצע ההליך?

     אז כיצד מתבצע ההליך של הרמת עפעפיים דרך קופת חולים? קודם כל אתם צריכים להבין כי ישנם שני הליכים של הרמת עפעפיים שונים זה מזה. אחד באמצעות ניתוח וחתך המתבצע מעל העפעפיים והשני ללא ניתוח. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה או מקומית תלוי בהחלטת המרדים. לאחר הניתוח המקום נתפר בתפרים עדינים. אם הרמת העפעפיים מתבצעת שלא על ידי ניתוח הרי שיש צורך במכשירים ייעודים המורידים את השומן ללא ניתוח וכך מרימים את העפעפיים. אתם והרופא המטפל תחליטו באיזה שיטה אתם מעוניינים ומהי השיטה שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ותאפשר לכם את המראה הצעיר והמרשים ביותר שיש.

     מהי ההחלמה מההליך?

     כמובן שאם אנחנו מדברים על הרמת עפעפיים דרך קופת חולים אנחנו צריכים להידרש לסוגיה של ההחלמה מההליך. אנחנו כמובן מדברים על הרמת עפעפיים בניתוח ולא בשיטות אחרות. נאמר כבר בהתחלה כי ההחלמה מהניתוח היא פשוטה מאוד וקלה ולא לוקחת זמן רב וזאת עקב פשטותו של הניתוח. לאחר כשבוע עד עשרה ימים תוכלו לחזור לעבודה ולאחר שבועיים תוכלו לחזור ולשים עדשות מגע. בכל מקרה כדאי ללכת עם משקפי שמש בכדי להגן על העיניים. בכל שאלה פנו אל הרופא המנתח שלכם בכדי להיות בטוחים כי אתם מתנהגים כמו שצריך ולא פוגמים בעין. אם משהו חריג קורה סביב העיניים פנו גם אל הרופא, כאשר זכרו כי לעתים ישנה תחושה מוזרה באזור הניתוח והיא חולפת לאחר זמן מה. בכל מקרה הכתוב כאן אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ותמיד הקשיבו להוראות הרופא.

     הרמת עפעפיים דרך קופת חולים – האם ישנם סיבוכים מהניתוח?

     ראשית כל לפני כל ניתוח הרמת עפעפיים דרך קופת חולים הרופא המנתח יפרט בפניכם את כל הסיבוכים האפשריים. זהו שלב חשוב ביותר שאסור לוותר עליו ואם הרופא שלכם לא עשה זאת הרי שהדבר צריך להדליק אצלכם נורות אזהרה. ניתן לומר כי הסיבוכים בניתוח הרמת עפעפיים הם נדירים וכמובן שככל שהרופא יותר טוב כך סביר להניח שהם פחות יצוצו. עם זאת, לעתים יהיו שטפי דם באזור הניתוח ויש לקחת זאת בחשבון.

     הרמת עפעפיים דרך קופת חולים

     שקלו לבצע הליכים פלסטיים נוספים בעת הניתוח

     אם אתם רוצים לבצע ניתוח הרמת עפעפיים דרך קופת חולים יכול מאוד להיות שאתם מעוניינים לבצע ניתוחים פלסטיים במקומות נוספים בגוף. על כן כדאי לכם לנצל את ההזדמנות שאתם מבצעים ניתוח ונמצאים תחת הרדמה לבצע הליכים פלסטיים נוספים כמו הרמת גבות, מתיחת צוואר או פנים או הליכים אחרים שבהם אתם מעוניינים אנחנו בטוחים כי רק תרוויחו מכך ותיהנו מכך.

     קטגוריות
     השתתפות קופת חולים

     הקטנת חזה דרך קופת חולים

     אין ספק כיום מי שלא עוברת ניתוח פלסטי נחשבת לחריגה בנוף הישראלי. ניתוחים פלסטיים הפכו לדבר שבשגרה ומה שלפני עשר שנים נחשב לחריג הפך היום לדבר מקובל שכל אישה ואפילו גברים רבים בוחרים לעשות. אין ספק כי ניתוחים פלסטיים מחזיקים ביתרונות עצומים ומאפשרים לנו להיראות צעירים יותר ולשנות את מה שהטבע נתן לנו. על כן אין להתפלא כי ישנה מודעות עצומה לעולם הניתוחים הפלסטיים וסיבר שמודעות זו רק תלך ותתגבר במהלך השנים. אין ספק כי ניתוחים פלסטיים הם דבר נפלא ועלינו לברך את העולם הרפואי שהשכיל לפתח תחום זה ולשפר את חייהם מאות אלפים בישראל. כחלק מכך חשבנו כי יהיה זה נכון וראוי להתייחס אל הקטנת חזה דרך קופת חולים כללית מושלם פלטינום מחירים ודרך קופות חולים אחרות. על כן הקדשנו מאמר שלם בן 1000 מילים לנושא זה, כך שאם תקראו את כל המאמר תוכלו לדעת הכול על עולם הקטנת החזה.

     הקטנת חזה דרך קופת חולים

     הקטנת חזה דרך קופת חולים כללית מושלם פלטינום מחירים – למה לעשות זאת?

     השאלה הראשונה שאתם צריכים לחשוב עליה כאשר אנחנו מדברים על הקטנת חזה דרך קופת חולים היא למה לעשות זאת. הרי אולי הדברים שביננו חושבים כי כל הנשים רוצות חזה גדול. אך האמת רחוקה מכך, ישנן נשים רבות הסובלות מחזה גדול ואשר לא נהנות מכך ואנו חייבים לתת את הדעת על כך. פעמים רבות חזה גדול מדי גורם לקושי, מכביד ומפריע להתנהלות היומיומית. חזה גדול מדי גורם גם לירידה בביטחון העצמי ומשפיע מאוד על מצב הרוח של הנשים. על כן אנו עדים לכך כי נשים רבות בוחרות לעשות הקטנת חזה וזוהי תופעה המשותפת לנשים רבות.

     מידע אודות מחירים ודרכי הוזלה במחיר ניתן לקבל באמצעות השארת פרטי יצירת קשר עמכם

     השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !!

      שם (חובה):

      טלפון (חובה):

      ישוב (חובה):

      הקטנת חזה דרך קופת חולים מכבי שלי מחירים – האם תמיד נבצע אותו?

      שאלה נוספת כאשר אנחנו מדברים על הקטנת חזה דרך קופת חולים היא האם בכל מצב נבצע אותו והאם כל אישה מתאימה לבצע אותו. כמובן שבכדי לענות על השאלה האם אתן מתאימות לבצע את הניתוח אתן צריכות להתייעץ עם רופא פלסטי מומחה ורק הוא רשאי לקבוע בשאלה זו. אך כן ניתן לומר כי נשים עם עודף משקל רב לא יתאימו לעשות את הניתוח ואת זאת אתם צריכים לזכור. בנוסף, נערות צעירות אשר החזה שלהן עוד מתפתח אינן יכולות לבצע את הניתוח מכיוון שהחזה שלהן יגדל לאחר הניתוח. בכל מקרה ולא משנה באיזה גיל אתן או באיזה משקל אתן אל תוותרו על התייעצות עם הרופא המנתח אתכן בכדי להבטיח כי אתן תתאימו לבצע את הקטנת החזה.

      הקטנת חזה דרך קופת חולים

      הקטנת חזה דרך מאוחדת ולאומית מחירים – כיצד מתבצע הניתוח

      ניתוח הקטנת חזה דרך קופת חולים הוא ניתוח פשוט יחסית, אך הוא מחייב מומחיות גדולה. הניתוח מתבצע על ידי מומחה והוא דורש מקצועיות רבה. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ויש לזכור זאת. הניתוח מתבצע על ידי סימון השד וחיתוך רקמה ממנו. חשוב מאוד להקפיד על סימטריה בעת הניתוח וזאת בכדי להבטיח שהשד יהיה באותו גודל ובעל צורה יפה וטובה. לעתים בעת הניתוח תוזז הפטמה ממקומה בכדי ליצור מראה יפה יותר. אין ספק כי זהו אחד הניתוחים הנפוצים ביותר שיש המשרתים את ציבור הנשים בצורה היפה ביותר שיש.

      מידע אודות מחירים ודרכי הוזלה במחיר ניתן לקבל באמצעות השארת פרטי יצירת קשר עמכם

      השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !!

       שם (חובה):

       טלפון (חובה):

       ישוב (חובה):

       השתתפות קופת חולים אל תוותרו על פגישת ייעוץ עם הרופא מטעם הקופה

       כל הקטנת חזה דרך מאוחדת ולאומית מחירים ודרך קופות החולים האחרות אינה יכולה להיעשות ללא פגישת ייעוץ עם רופא פלסטי מומחה. בפגישה זו תיבדק ההיסטוריה הרפואית שלכם, נתונים ספציפיים על מצבכם הגופני ותפורטנה בפניכם מהלכו של הניתוח. הפגישה היא חשובה ביותר והיא נותנת לכם צוהר להבין מה אתם הולכים לעבור וכיצד תעברו זאת. חשוב להבהיר כי רופא שלא מקפיד על פגישות ייעוץ חוטא לתפקידו ואתם צריכים לשקול פעמיים לפני שאתם בוחרים בו לבצע את ניתוח הקטנת החזה.

       זכרו כי איכות הרופא היא הדבר המשפיע ביותר על הצלחת הניתוח

       אי אפשר לדבר על ניתוח הקטנת חזה דרך קופת חולים מבלי להידרש לדבר החשוב ביותר והוא איכות הרופא אשר יבצע את הניתוח. עליכם להבין כי ישנה משמעות אדירה לכך שהרופא שלכם יהיה ברמה גבוהה וישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. ככל שהרופא יותר מנוסה, יותר מוכשר ובעל מוניטין טוב יותר אתם תוכלו להיות בטוחים כי הניתוח יתבצע בצורה יותר טובה וזוהי נקודה עליה יש לתת את הדעת.

       מה משך ההחלמה מניתוח הקטנת חזה?

       חשוב לציין כי ההחלמה מניתוח הקטנת חזה הוא פשוט ונוח ואינו דורש זמן רב. לרוב לאחר עשרה ימים מיום ניתוח הקטנת חזה תוכלו לחזור לפעילות מלאה. לכל אורך תקופת ההחלמה כדאי לך להיות בקשר עם הרופא המנתח ולעדכן את המרפאה במקרה של משהו חריג מהנורמה. הרופא המנתח יעמוד לרשותך בכל שאלה ויעזור לכם לשמור על בריאותיכם בצורה הטובה ביותר שיש.

       הקטנת חזה דרך קופת חולים – מה הם הסיכונים בו?

       עיסוק בנושא של הקטנת חזה דרך מכבי שלי מחירים מחייב מחשבה גם על הסיכונים הכרוכים בניתוח. בכל מקרה לפני הניתוח אתם תחשפו לסיכונים הכרוכים בניתוח ואף רופא לא ינתח אתכם מבלי לפרט בפניכם את הסיכונים. אם הרופא לא מפרט בפניכם את הסיכונים השונים הדבר צריך להדליק אצלכם נורות אזהרה. עליכם לקחת בחשבון כי לאחר הניתוח יכולים להופיע שטפי דם על החזה, נפיחות כאבים ובצקות. לרוב לאחר מספר שבועות תופעות לוואי אלו חולפות והחזה חוזר לצורתו הרגילה. במקרים קיצוניים ביותר יכול להופיע זיהום בשד ובמקרה כזה מומלץ לפנות אל הרופא המנתח ויתכן שהוא יפנה אתכם אל חדר המיון בכדי לקבל טיפול מקיף לבעיה זו.

       היעזרו ברופא בכדי להחליט מהו הגודל הרצוי

       שימו לב אחת ההחלטות הקשות ביותר כאשר אנחנו עוסקות בנושא של ניתוח הקטנת חזה דרך קופת חולים היא השאלה באיזה גודל לעשות את החזה.
       זוהי שאלה מורכבת הדורשת מחשבה עמוקה ואנו חייבים לחשוב עליה. לרובנו אין את הניסיון בכדי להכריע בנושא זה ואנו צריכות לחשוב עליו לעומק.
       אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הבעיה? כיצד נבטיח כי לא ניקלע לקושי?
       התשובה היא שאנחנו יכולות להיעזר ברופא המנתח אשר ייעץ לנו להחליט באיזה גודל החזה יהיה.
       לרופא ניסיון עשיר והוא יוכל לסייע לכם רבות לקבל את ההחלטה החכמה ביותר ולייעץ לכם בצורה מושלמת איך החזה שלכם ייראה.

       בצעו סקר שוק מקיף בכדי לבחור את המרפאה הטובה ביותר

       שימו לב אל תבצעו ניתוח הקטנת חזה דרך קופת חולים על עיוור אלא בחרו את המרפאה שלכם רק לאחר סקר שוק מקיף. באמצעות סקר שור זה תוכלו להגיע למסקנות הטובות ביותר ולהסתכל על איכות הרופא, על מחירי הניתוח, על הציוד במרפאה שבה תבצעו את הניתוח ועוד נתונים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה החכמה ביותר והטובה ביותר שיש. ככל שתעמיקו לחקור את הנושא כך סביר להניח שתגיעו אל החלטות יותר טובות ויותר איכותיות ותגיעו למסקנות הטובות ביותר שיש.

       קטגוריות
       הסרת משקפיים בלייזר

       הסרת משקפיים בלייזר סיכונים

       הסרת משקפיים בלייזר סיכונים: אי אפשר להתעלם מכך כי החיים מלאים בסיכונים,
       כאשר אנחנו עולים על הכביש אנחנו מסתכנים, כאשר אנחנו יוצאים אל הרחוב וגם בבית
       שלנו יש אינספור סכנות האורבות מעבר לפינה.
       על כן זה כל כך חשוב לא לתת לסיכונים ולפחד לנהל את חיינו.

       זה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על ניתוחי לייזר בעיניים הסיבוכים שאחרי ובכל זאת חשבנו כי יהיה זה נכון להרחיב את הדיבור על הסיכונים שבניתוחי לייזר ובכלל לתת לכם את המידע המקיף ביותר על ניתוחים אלו וזאת בכדי תקבלו את ההחלטה החכמה ביותר בנוגע לשאלה האם לבצע את הניתוח הזה או לא.

       הסרת משקפיים בלייזר סיכונים

       הסרת משקפיים בלייזר סיכונים וסיבוכים שאחרי – האם ניתן לצמצם אותם?

       כמו כל ניתוח גם כאשר אנחנו מדברים על הסרת משקפיים בלייזר סיכונים יש לקחת בחשבון כי הניתוחים הללו טומנים בחובם סיכון מסוים.
       עם זאת, יש לציין כי הסיכון הזה הוא מאוד קטן באופן יחסי וכי אתם ממש לא צריכים להיות מוטרדים ממנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים מאוד לצמצם את הניתוח הזה כדאי לכם לשקול ברצינות את לפנות אל הרופא הטוב ביותר בתחום.
       עליכם להבין כי הצלחת הניתוח תלויה מאוד ברופא המטפל בכם וזהו משהו שיש לשים עליו דגש רב.

       מידע נוסף אודות ניתוח לייזר בעיניים, שיטות ומחירים באמצעות טופס צור קשר באתר

       השירות ללא עלות וללא התחייבות !

        שם (חובה):

        טלפון (חובה):

        ישוב (חובה):

        ניתוח לייזר בעיניים סיכונים וסיבוכים – אל תעברו את הניתוח מבלי לשמוע פירוט שלהם

        פעמים רבות כאשר אנחנו מדברים על ניתוח לייזר בעיניים סיכונים אנשים יעדיפו לאטום את האוזניים ולא לשמוע דבר על הסיכונים הכרוכים בניתוח. אנשים אלו חושבים כי הם לא ישמעו על הסיכון אזי הוא לא יקרה. אך זוהי טעות חמורה שאתם חייבים להבין כי זהו פשוט קו מחשבה לא נכון. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שתשמעו יתר על הסיכונים כך תוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת האם לבצע את הניתוח או לא. על כן יש לציין כי אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לשמוע כמה שיותר על הסיכונים ועליכם להבין כי אם הרופא שלכם לא מפרט בפניכם את הסיכונים השונים לא כדאי לבחור בו שיבצע את הניתוח.

        מידע עשיר בנושא הסרת משקפיים בלייזר ניתן למצוא בקישור: מחירון ניתוחי לייזר בעיניים

        חברי קופת חולים? ידוע לכם שמגיע לכם השתתפות מהקופה? כל המידע אודות השתתפות

        הסרת משקפיים בלייזר סיכונים

        תופעות לוואי של ניתוחי לייזר

        עד עתה דיברנו על ניתוח לייזר בעיניים סיכונים ומדוע כה חשוב להכיר אותם.
        כעת אנחנו רוצים לגעת בשאלה מה הם הסיכונים הללו?
        אם כן נציין כי לא נוכל להזכיר את כל הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות אך בהחלט נגע בחלק מהם.
        קודם כל כאשר אנחנו מדברים על תופעת לוואי לניתוח אנחנו צריכים להזכיר כי פעמים רבות לאחר הניתוח יש דלקות בעיניים וזהו משהו קל אשר בטיפול נכון יעבור מהר מאוד.
        לצד זאת יש לזכור כי במקרים מאוד נדירים יכולה להיות הידרדרות בראייה עד כדי אבדן ראייה מוחלט וזה משהו שכדאי גם כן להכיר.

        ניתוח לייזר בעיניים סיכונים – אל תקשיבו לכל מה שאתם קוראים באינטרנט

        הנושא של הסרת משקפיים בלייזר סיכונים וסיבוכים מאוד מעניין ונוגע אל אלפי אנשים ואף יותר.
        כך אנחנו יכולים לראות דיונים ערים בנושא זה ברשתות החברתיות וגם באתרי אינטרנט שונים.
        אנחנו חושבים כי שוק הדעות הוא דבר מאוד חיובי וכי כדאי לפתח שיחות בכמה שיותר נושאים.
        אך אנחנו חייבים לציין כי בשום פנים ואופן אתם לא צריכים להקשיב לכל מה שאומרים באינטרנט.
        צעד הרבה יותר חכם יהיה לשמוע את כל המידע מהרופא שלכם וכך לדעת מסמכות
        מדעית את כל מה שאתם צריכים לדעת על הניתוח.
        הרופא שלכם הוא לא בעל אינטרס וטובתכם תמיד עומדת לנגד עיניו ועל כן כדאי להקשיב לו ולדבר אתו לפני הניתוח.

        האם יש הבדלים בסיכונים בין השיטות השונות של ניתוחי לייזר?

        עד עתה דיברנו על פן אחד של ניתוח לייזר בעיניים סיכונים, כעת עולה השאלה האם יש הבדלים שונים בין השיטות השונות והאם לכל שיטה יש סיכון אחר? האם יש שוני בין שיטת PRK, שיטת לאסיק או שיטת אינטרלאסיק או כל שיטה אחרת? אם כן ברור כי יש הבדל מסוים בין השיטות השונות וכדאי לשמוע מן הרופא באופן ספציפי מה הסיכונים בשיטות שאתם בוחרים בהם. אך יש לציין כי ברוב השיטות הקיימות הסיכון של דלקת עיניים קיים וזהו משהו שכדאי לתת עליו את הדעת. בכל מקרה נסו לקבל מידע מן הרופא שלכם על הסיכונים שקיימים בשיטה הספציפית שלכם וכך תוכלו לקבל את ההחלטה החכמה ביותר.

        מהי שיטת מונוויז'ן?

        כאשר אנחנו מדברים על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר סיכונים חשוב מאוד להקדיש דיון לשיטת מונוויז'ן. שיטה זו מיועדת לאנשים מעל לגילאי ארבעים ולא רק זאת אלא שהשיטה נועדה לאנשים אשר סובלים הן מבעיית ראייה לרחוק והן מבעיית ראייה לקרוב. לא רק זאת אלא שפעמים רבות בשיטה זו הרופא המנתח יכול לנתח כך שבעין אחת תראו לקרוב ובעין אחרת תראו לרחוק. השיטה הזאת היא שיטה פורצת דרך אשר שינתה לגמרי את המציאות בשביל אנשים רבים. מי אמר כי בגיל שישים לא ניתן לראות 6:6? ועל כן השיטה הזאת מאוד אבל מאוד מומלצת לכל מי שיכול לעבור אותה.

        איך אדע אם אני מתאים לטיפול על פי שיטה זו?

        אז כאשר אנחנו מדברים על ניתוח לייזר בעיניים סיכונים ועל שיטת מונוויז'ן באופן ספציפי עולה השאלה כיצד אדע כי אני מתאים לשיטה הזאת? מה אני צריך לעשות בכדי לוודא אם אוכל לעבור את השיטה? זוהי נקודה חשובה ביותר שאנו חייבים לתת עליה את הדעת. אם כן אנחנו חייבים לציין כי אתם לא יכולים לדעת אם אתם מתאימים לעבור את השיטה עד אשר תפנו אל הרופא אשר יבצע לכם בדיקות. הרופא יבחן את מצבכם מא' עד ת' ויחליט האם אתם מתאימים לשיטה. אנחנו מציעים לכם לא לצאת בהערכות או השערות עד בדיקת הרופא ולחכות עד אז בכדי לדעת אם אתם יכולים לעבור את השיטה או לא.

        מה החסרונות של שיטה זו?

        ככל ניתן לומר שכאשר אנחנו מדברים על שיטת מונוויז'ן ועל הסרת משקפיים בלייזר סיכונים החסרונות של השיטה הם מאוד מצומצמים. עם זאת, יש להזכיר אותם ולהרחיב עליהם בכדי שאתם תהיו מודעים בצורה מלאה אל החסרונות. קודם כל אם אתם נהגים מקצועיים הנוהגים גם בלילה שיטה זו אינה מומלצת לכם וזאת עקב העובדה כי לאחר שאתם מבצעים את הניתוח בשיטה זו אתם תהיו הרבה יותר רגישים לסנוורים בלילה. לצד זאת יש להזכיר לאחר הניתוח תיתכן בעיה בראיית העומק שלכם וגם על כך יש לתת את הדעת. בכל מקרה כדאי לספר לרופא בדיוק מה המקצוע שלכם והוא יחליט האם אתם יכולים לעבור את הניתוח בשיטה זו או לא.

        האם שיטה זו יותר יקרה?

        לא פחות חשוב מהנושא של ניתוח לייזר בעיניים סיכונים זה השאלה האם שיטת מונוויז'ן היא יותר יקרה מאשר שיטות אחרות. אם כן התשובה היא שממש לא. למעשה ניתן לקבל מימון לשיטה זו מקופת חולים ממש כמו שאפשר לקבל לכל השיטות האחרות ועל כן המחיר לא צריך להטריד אתכם יתר על המידה.

        מידע אודות מחירים בקישור לפניכם: מחירון הסרת משקפיים בלייזר לפי שיטות

        
        

         שם (חובה):

         טלפון (חובה):

         ישוב (חובה):

         קטגוריות
         הסרת שיער השתתפות קופת חולים מחירונים ועלויות

         הסרת שיער בלייזר מכבי

         אם יש משהו שהישראלים יכולים להיות גאים בו זו ללא ספק המערכת של הרפואה הציבורית.
         לא אנחנו לא מדברים על בתי החולים שבהם התנאים הם פחות טובים אלא על המערכת של קופות החולים אשר מהוות נקודת אור משמעותית במדינת ישראל.
         קופות החולים מאפשרות לקבל טיפול איכותי, מקצועי ולספק שירותי רפואה לכלל אזרחי מדינת ישראל במחיר מצחיק.
         קחו לדוגמא את מה שקורה בארצות הברית, שם מי שנזקק לטיפול רפואי צריך לשלם מכיסו אלפי או
         עשרות אלפי דולרים ותבינו עד כמה אנחנו ברי מזל שיש לנו מערכת רפואית שמתפקדת כל כך טוב.
         במאמר זה נאיר פן אחד של מערכת רפואית זו והוא הנושא של הסרת שיער בלייזר מכבי.
         לאחר שתקראו מאמר זה תוכלו לקבל החלטה האם לבצע את הסרת השיער ואם לעשות זאת במימון של קופת החולים.

         הסרת שיער בלייזר מכבי
         הסרת שיער בלייזר

         הסרת שיער בלייזר מכבי – מדוע כל כך כדאי להסיר את השיער?

         אז בואו נחזור רגע אחורה ונשאל את השאלה מדוע כל כך כדאי לבצע הסרת שיער בלייזר מכבי.
         מה הסיבה שאנו צריכים לעשות את ההסרה?
         אם כן כיום זוהי מוסכמה חברתית כי שיער גוף הוא דבר לא אסתטי גם אצל נשים וגם אצל גברים וכי הוא מהווה דבר לא יפה.
         על כן מי שהמראה שלו חשוב לו ורוצה להיות יפה ומרשים כדאי לו לשקול ברצינות לבצע הסרת של השיער.
         אין ספק כי זוהי נקודה שאתם צריכים להבין ולהפנים את חשיבותה ועליכם לתת עליה את הדעת אם אתם רוצים להיות יפים ביותר שיש.
         מחירים ניתן למצוא בקישור: מחירים ודרכי הוזלה בתחום הסרת שיער

         האם ההסרה היא הליך בטוח?

         כאשר אנחנו מבצעים הסרת שיער בלייזר מכבי אנחנו חייבים לבחון כמה דברים וזאת בכדי להבטיח כי ההסרה תתבצע על הצד הטוב ביותר שיש.
         כחלק מכך אנחנו צריכים לבחון לעומק את השאלה האם ההסרה היא בטוחה והאם אנו יכולים להיות שקטים בנוגע אליה.
         אז נאמר כבר בהתחלה כי בכל הליך רפואי ישנו סיכון מסוים, אך ניתן לומר בלב שלם כי בהסרת שיער בלייזר הסיכון הוא נמוך מאוד.
         אתם לא צריכים לחשוש מההליך ואנו יכולים לספר לכם כי ברחבי הארץ עברו את ההליך
         בהצלחה גדולה אלפי אנשים וברחבי העולם מאות אלפים כבר את ההליך הזה והיו מרוצים מאוד מהתוצאות שלו.

         בחרו חברה מנוסה ומקצועית להסרה

         אך נקודה שאתם צריכים לתת עליה את הדעת כאשר אתם מחליטים לבצע הסרת שיער בלייזר מכבי היא העובדה
         כי אתם חייבים לבחור חברה מנוסה ולא פחות חשוב מכך מקצועית שתבצע את ההסרה. ככל שהחברה תהיה יותר
         מנוסה ומקצועית כך תוכלו לבחור בה בלב שלם יותר.
         אל תזלזלו בנושא זה וזכרו את חשיבותו לחייכם.

         עליכם להבין נקודה זו ולהפנים אותה אם אתם רוצים להבטיח כי ההסרה תתבצע על הצד הטוב ביותר שיש.
         עליכם לדעת כי ככל שתבחרו חברה יותר מנוסה ויותר מקצועית כך ההסרה תתבצע יותר טוב וכך יהיו פחות
         סיכונים בעת ההסרה ועל כך אין עוררין או מחלוקת.

         המכשור – המרכיב המשמעותי ביותר בהסרה

         דבר נוסף וחשוב ביותר שעליו אתם צריכים לתת את הדעת כאשר אתם מחליטים לבצע הסרת שיער בלייזר מכבי
         היא הנקודה שעליכם לחשוב היטב על המכשור שבאמצעותו תבצעו את ההסרה.
         עליכם להבין כי ככל שהמכשור יהיה יותר טוב כך תוכלו לבצע את ההסרה בצורה יותר איכותית.
         לכן כאשר אתם פונים אל מכון שמבצע הסרת שיער בלייזר בדקו באיזה מכשור הוא עובד,
         האם מדובר במכשור המתקדם ביותר והטוב ביותר והאם המכשור קיבל את האישור של משרד הבריאות
         ושל רשות ה-FDA האמריקאית וכך תבטיחו כי תוכלו לבצע את ההסרה ללא חשש.
         אין ספק כי ככל שהמכשור יהיה יותר טוב כך תוכלו לבצע את ההסרה בצורה יותר טובה ואיכותית.

         מחירים של הסרת שיער בלייזר דרך מכבי שלי

         אי אפשר לדבר על הסרת שיער בלייזר מכבי מבלי להידרש לסוגיית המחיר.
         אז קודם כל נגיד כי הסרת שיער בלייזר היא זולה ביותר בטח אל מול הליכים רפואיים אחרים בשוק ואל מול היתרונות שבהסרה.
         לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אם יש לכם את הביטוח המתאים קופת החולים תשתף במימון
         ההסרה וזהו יתרון גדול שאתם צריכים לתת עליו את הדעת
         מחירים ניתן למצוא בקישור: מחירים ודרכי הוזלה בתחום הסרת שיער

         הסרת שיער בלייזר מכבי
         הסרת שיער בלייזר

         מידע נוסף אודות הסרת שיער בלייזר מכבי ניתן לקבל באמצעות נציגנו שישמחו לספק שירות.
         מידע לגולשים מסופק אך ורק על ידי השארת פרטים בטופס צור קשר באתר.

         השירות ללא עלות וללא התחייבות !!

         מדוע חשוב לבחור במרפאה מקצועית להסרת שיער בלייזר?

         כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר מכבי אינה שונה מקופות חולים אחרות והיא עובדת רק עם מרפאות המחזיקות באישורים והרישיונות המתאימים. בעיקר לאור הפופולאריות הגוברת שלהם, נדמה שטיפולי הסרת שיער בלייזר הינם הליך קוסמטי פשוט אך, המציאות שונה מכך. טיפולי הסרת שיער בלייזר נעשים בעזרת מכשור מתקדם וללא הידע הנכון כיצד לתחזק ולתפעל אותו, הציוד הזה יכול לגרום לפציעות כואבות ובעלות השלכות אסתטיות. חשוב לציין כי כאשר מדובר במרפאות מקצועיות, טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבים לבטוחים ביותר, יעילים וללא תופעות לוואי.

         האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לך?

         הסרת שיער בלייזר מתאימה לגברים ונשים אשר רוצים לשלוט באופן קבוע בצמיחת השיער שלהם. הודות למכשור המתקדם והמגוון הנמצא בשימוש במרפאות השונות ברחבי הארץ, הסרת שיער בלייזר יכולה לפתור את מרבית בעיות השיער האסתטיות עבור רוב האוכלוסייה. ישנם סוגי שיער, עור או אזורים בגוף אשר אינם מתאימים לטיפולים אלו ולכן חשוב להתייעץ עם המרפאה על הצרכים הספציפיים שלך.

         מאזורים גדולים ושעירים לעיצובים מדויקים

         הציוד המתקדם בו נעשה שימוש לצד ההכשרה המקצועית מאפשרים לטיפולי ההסרת שיער בלייזר להציע מגוון רחב של פתרונות. החל מעצירת צמיחת השיער באזורים בגוף שברצונך שיישארו חלקים באופן קבוע, דרך דילול השיער באזורים עם שיעור יתר ועד לעיצוב צמיחת שיערות הפנים והגבות.

         לבדוק מה קופת החולים שלך מציעה לך

         להסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים מכבי ישנן מגוון אפשרויות לסיוע במימון. מרבית האפשרויות וגודל המימון נקבעים על פי התוכנית במכבי. ניתן לראות באתר של מכבי את התוכניות השונות ואת ההטבות שהן מציעות לצד העלויות שלהן. דרך נוספת לקבל את המידע הזה במהירות היא לשאול בשיחות הטלפון עם המרפאות איזה סיוע מציעה קופת החולים שלך, מה הסיוע הרלוונטי לתוכנית שלך ואף מה הסיוע הניתן בתוכניות אחרות.

         כיצד מומלץ לעשות במכבי הסרת שיער בלייזר?

         ישנן שתי דרכים לוודא שכל הזכויות שלך בקופת החולים מנוצלות לקראת ביצוע הסרת שיער בלייזר. הדרך הראשונה היא להתקשר לקופת החולים ולחפש דרכה מרפאות, לברור בין המרפאות הניתנות ולחפש איזו הכי רלוונטית עבורך. הדרך השנייה היא למלא את הטופס המצורף, אנחנו נוודא שרק המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך יצרו איתך קשר, יוודאו איתך את כל אפשרויות המימון שהחברות בקופת החולים שלך מאפשרת ויסבירו לך כיצד הסרת שיער בלייזר יכולה לתרום ולשפר את חייך. השירות ניתן ללא כל עלות או התחייבות, עכשיו זה הזמן שלך לקבל את כל המידע ולהחליט האם הסרת שיער בלייזר היא הדרך הנכונה בשבילך.

         דברים שיש לבדוק לפני הסרת שיער בלייזר מכבי והמרפאות המשתפות איתה פעולה

         הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחד מההליכים האסתטיים הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם בכלל. הפופולאריות הרבה של הליך זה הובילה לכך שכיום ישנן מגוון שיטות לביצוע הסרת שיער בלייזר, טכנולוגיות חדישות מומצאות ונכנסות לשימוש בצורה רציפה והעלויות של ביצוע הסרת השיער מתאימות כמעט לכל אחד ואחת. יתרון נוסף וספציפי לישראל של הסרת שיער בלייזר הוא שקופות החולים השונות מציעות סבסוד אשר הופך את הסרת השיער בלייזר לזולה ומשתלמת אפילו בהשוואה לשיטות ישנות יותר של הסרת שיער.

         עכשיו זה התור שלך להפוך את תהליך עיצוב והסרת שיערות הגוף והפנים שלך לנוח והרבה יותר זול משנדמה לך. לאחר השארת הפרטים בטופס באתר אנו נוודא שמרפאות הרלוונטיות ביותר עבור הצרכים שלך יצרו איתך קשר, יענו על כל השאלות שלך ויספרו לך על המחירים שמציעה להסרת שיער בלייזר מכבי.

         האם במכבי הסרת שיער נעשית רק בדרך אחת?

         הצלחת תהליכי הסרת השיער בלייזר תלויה במידה רבה במקצועיות המטפל ובהתאמת הציוד למאפייני השיערה והעור. הודות לעובדה שמכבי פועלת בשיתופי פעולה עם מגוון מרפאות המציעות הסרת שיער בלייזר מכבי פותחת לחבריה את האפשרות לבחור בהליך המתאים להם ביותר. כבר בשיחות הטלפון הראשוניות והלא מחייבות עם המרפאות השונות יתאפשר לך לתאר את הצרכים והרצונות שלך ולהבין מה היא השיטה המהירה והאפקטיבית ביותר לענות עליהם. כאשר מדובר במכבי שלי הסרת שיער נעשית באמצעות טכנולוגיות לייזר ואף בשיטות אחרות ומומלץ לבדוק עם מספר מרפאות לפני שמתחייבים לשיטה אחת או אחרת.

         דברים שחשוב לשאול את המרפאות בשיחת הטלפון הראשונית

         כדי להקל עבורך את סקר השוק ולעזור לך לקבוע הסרת שיער בלייזר בשיטה המתאימה לך ביותר ובמחיר הטוב ביותר שמגיע לך, אנו נקשר בינך לבין מספר מרפאות רלוונטיות. במהלך שיחת הטלפון הראשונית ישנן כמה שאלות שחשוב לשאול ובכך להבטיח כי תהליך בחירת המרפאה יהיה מהיר ובסופו תיבחר האפשרות הטובה ביותר עבורך.

         הסרת שיער בלייזר מחירים מכבי שלי ומסלולים אחרים

         אף על פי שהסרת שיער בלייזר נעשית במהלך כמה מפגשים שאחריהם התוצאה יכולה להישמר לשנים רבות, המחיר של ההליך הינו קריטי עבור אנשים רבים. בין אם מדובר בעיצוב קבוע של שיערות הפנים או בהסרת השיער מאזורים שלמים בגוף, מסלולי החברות השונים במכבי יכולים להציע לך אפשרויות סבסוד שונות. מעבר לכך, ישנן מרפאות אשר יציעו מחירים אטרקטיביים יותר מאחרות עבור חברי מכבי. מסיבות אלו מומלץ לשאול כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם המרפאות השונות על המחירים המגיעים לך מתוך החברות שלך במכבי.

         האם ישנו מסלול עם מחיר אטרקטיבי יותר להליך

         מעבר לבירור המחירים הספציפיים שאליהם המסלול שלך בקופת החולים מזכה אותך, מומלץ לבדוק מה הם המחירים של ההליך דרך מסלולים אחרים. כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר מכבי מציעה אפשרויות סבסוד שונות במסלולי חברות שונים. לעיתים משתלם לעבור תוכנית בקופת החולים וליהנות מסבסוד גבוה יותר של הסרת שיער בלייזר, זאת כאשר ההבדל במחירים של הסרת השיער בין המסלולים עולה על ההפרש בעלויות החברות במסלולים השונים בקופת החולים. לדוגמא, כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר מחירים מכבי שלי יכולים להיות נמוכים משמעותית מהמחירים של חברי מכבי זהב.

         כמה מפגשים ייערך הטיפול בו יש לך צורך

         כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר מכבי אינה שונה מקופות חולים אחרות או ממרפאות הפועלות באופן פרטי וההליך מתבצע לאורך מספר מפגשים. מספר המפגשים המדויק תלוי במאפיינים של השיערה והעור שלך, התוצאה הרצויה והציוד שבו משתמשים במרפאה. למרות שיש להיפגש עם הרופא המטפל באופן פיזי כדי שיוכל להבין בדיוק את ההליך המתאים לך ומספר המפגשים שהוא יכלול, ניתן לקבל הערכה במהלך שיחת הטלפון הראשונית ולהשוות בין אורכי התהליכים של המרפאות השונות.

         האם המרפאה מציעה לחברי מכבי הסרת שיער בכמה שיטות

         ציוד חדש ומתוחכם להסרת שיער בלייזר יוצא לשוק באופן שגרתי וישנן מרפאות אשר מחזיקות בכמה מערכות ואנשי צוות אשר עברו הכשרה מקצועית והם מוסמכים להשתמש בהן. היתרון העיקרי במרפאה המציעה מספר שיטות טיפול הוא האפשרות להתאים עבורך את הטיפול הנכון ביותר. מעבר לכך, ישנן שיערות אשר אי אפשר להסיר בעזרת לייזר ומרפאות המתמחות בכמה שיטות להסרת שיער יוכלו להציע לך פתרונות חלופיים המתאימים לשערות ולעור שלך. חשוב לציין כי אם מרפאה מוסמכת ומתמחה בציוד המתאים לעור ולמאפייני השערות שלך אין שום יתרון לכך שיחזיקו בציוד נוסף.

         איזו אחריות לוקחת המרפאה על התוצאה והאם טיפולי תחזוקה נכללים במחיר

         כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר מכבי אינה שונה מקופות חולים אחרות ובאופן כללי לחברי מכבי הסרת שיער מוצעת במגוון מחירים ושיטות. למרות הפרסום שהסרת שיער בלייזר היא לצמיתות, המציאות היא שיש צורך בטיפולים חוזרים לשמירה על התוצאה. ישנן מרפאות המציעות אחריות על התוצאה וטיפולי תחזוקה בחינם וחשוב לברר מה הליווי והמענה שהמרפאה מציעה בחודשים והשנים שלאחר סיום הטיפול.

         הגיע הזמן ליהנות ממראה חלק במחירים משתלמים למבוטחי מכבי

         מה הוא המחיר של הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים מכבי? האם מכבי שלי מספקת סבסוד של הסרת שיער בלייזר? האם מומלץ לקבוע דרך מכבי הסרת שיער בלייזר? כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר? אנחנו מזמינים אותך לשאיר את הפרטים שלך באתר כדי שנוכל לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך ולקרב אותך למראה בו תמיד חשקת ושכעת נמצא בהישג ידך.

         הסרת שיער בלייזר מאפשרת לך לשלוט בשערות הגוף והפנים שלך ולעצב אותן לתקופות זמן ארוכות כמעט ללא כאבים. לאחר ביצוע מספר שיחות מהירות עם המרפאות השונות יתאפשר לך להבין בדיוק את העלויות של הסרת שיער בלייזר מכבי או כל קופת חולים בה יש לך חברות.

         קטגוריות
         הסרת משקפיים בלייזר השתתפות קופת חולים מחירונים ועלויות

         הסרת משקפיים בלייזר לאומית

         אמנם משקפיים הפכו להיות פריט אופנתי, אך מי שעושה בהן שימוש אך ורק לאופנה בוודאי לא יבין את מצוקתם של אלו שלא מעוניינים להרכיב משקפיים באופן קבוע. אם בעבר לא הייתה כל ברירה לאנשים שהרכיבו משקפיים מלבד עדשות מגע, הרי שכיום יש לא מעט ברירות ואחת המובילות בהן היא הסרת משקפיים בלייזר. אז מה כדאי לדעת על הסרת משקפיים בלייזר לאומית ועל ההנחות השונות שהקופה מציעה? מי יכול לעבור את הניתוח ומי לא וכיצד יש להתכונן אליו? כדאי להשאיר פרטים כדי לשמוע עוד על הניתוח שכבש את העולם כול זה ועוד ללא כול עלות וללא התחייבות!

          שם (חובה):

          טלפון (חובה):

          ישוב (חובה):

          עלויות של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

          על הסרת משקפיים בלייזר לאומית מציעה מחירים הוגנים עבור לקוחות להם יש ביטוח משלים, אך כדאי גם לדעת מהו טווח המחירים של כל קופות החולים. ישנן לא מעט טכניקות לניתוחי עיניים בלייזר, כאשר טווח המחירים של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר בשיטת לאסיק יעלה בין 8,000 ₪ ל-12,000 ₪, בשיטת צייס פרימיום בין 9,000 ל-13,000, בלאסק בין 6,000 ל-12,000 ועוד. ניתן לומר בוודאות כי טווח המחירים עומד על אלפי שקלים, אך גם ניתן להוזיל עלויות אלה באמצעות הביטוחים השונים. ביטוחים משתלמים במיוחד יהיו כאלה שיאפשרו הנחה משמעותית או סבסוד מצד הקופה לניתוחי אסתטיקה שונים ובהם ניתוחי הלייזר.

          בקישור שלפניכם כול המידע אודות מחירים לפי שיטות ובסבסוד קופת החולים: מחירון הסרת משקפיים בלייזר

          רוצים לדבר מידע מנציגות, מחירים והטבות בתחום? השאירו פרטים ללא כול עלות וללא התחייבות!

           שם (חובה):

           טלפון (חובה):

           ישוב (חובה):

           הסרת משקפיים בלייזר לאומית
           הסרת משקפיים בלייזר לאומית

           מי יכול ולא יכול לבצע ניתוח להסרת משקפיים?

           לא כל אחד הוא מועמד מוביל לביצוע ניתוח הסרת משקפיים, בכל קופת חולים התנאים דומים, עם לאומית הסרת משקפיים לא תתאפשר במצבים הבאים:

           • כאשר למטופל יש קוצר ראייה גבוה במיוחד, או רוחק ראייה גדול במיוחד.
           • אם היה שינוי משמעותי בראייה בשנה הקודמת לניתוח הדבר יכול שלא לאפשר את קיומו.
           • הניצוח אינו מתאים למי שסובל ממחלת עיניים כגון קרנית דקה, קטרקט, גלאוקומה או יובש למור בעיניים.
           • אנשים שנוטלים תרופות מסוימות כגון סטרואידים לא יכולים לעבור את הניתוח, כמו גם חולי סרטן.
           • הניתוח אינו מתאים לנשים הרות.

           מהלך ניתוח להסרת משקפיים – מההתחלה ועד הסוף

           מדובר על אחד הניתוחים הנפוצים בעולם, יש שבוחרים לעשות אותו בגיל מוקדם כדי להימנע מהרכבת משקפיים לאורך החיים ויש שבוחרים לעשותו בגילים מאוחרים יותר. בעובדה היא כזו – כמעט חצי מהאנשים ירכיבו משקפיים לאחר גיל 40. המספרים בעיניים שלנו גדלים עם השנים וגורמים לכך שאנו זקוקים להרכבת משקפיים ולעיתים אנו זקוקים אף להחלפתן בכל כמה שנים.

           הניתוח עצמו הוא אחד הניתוחים המהירים והפשוטים. אמנם מדובר על פרוצדורה רפואית לכל דבר, אך אין ספק שמדובר על אחת הפרוצדורות הקלות ביותר אותן ניתן לעבור. בעת הניתוח מבצעים הסרה של שכבת תאי הציפו בקרנית, ישנן לא מעט שיטות לניתוח אך בכולן מדובר על ניתוח קל ומהיר במיוחד.

           הסרת משקפיים בלייזר לאומית
           הסרת משקפיים בלייזר לאומית

           לאומית הסרת משקפיים – תופעות לוואי ומה שביניהם

           ראשית יש לומר – אלפי אנשים אם לא יותר מבצעים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים בכל יום, למשל בקופת החולים לאומית הסרת משקפיים היא עניין שבשגרה, כמו גם בקופות החולים האחרות. מדובר על ניתוח נפוץ שלרופאים ברחבי הארץ והעולם כולו יש ניסיון רב אתו, עם זאת, יכולות להיות לניתוח תופעות לוואי שונות אותן כדאי להכיר.

           לאחר הניתוח יש להישמע להוראות הצוות הרפואי כדי לצמצם עד כמה שניתן את תופעות הלוואי. יש לעשות שימוש ברטייה להגנה על העין המנותחת ולטפטף טיפות עיניים ייעודיות בכל כמה שעות ולמשך מספר ימים על פי הוראות הרופא. אין להיכנס לבריכות או לעשות שחייה כל שהיא ואף לא אמבטיה ולכן מומלץ לבצע מקלחות קצרות בהן העין במינימום חשיפה למים או לחומרים כמו שמפו וסבון. כמו כן, מומלץ להימנע עד כמה שאפשר כל פעולה שיכולה לגרום לפציעה ולכן לא מומלץ לעסוק בספורט כל שהוא ביממה שלאחר הניתוח, בוודאי אם מדובר על ספורט בו יש סיכון גבוה לפציעה. בדרך כלל בתוך 48 שעות ניתן יהיה להתחיל לחזור לשגרה ואז גם יורגש השיפור בראייה.

           האם לניתוח הסרת משקפיים יש סיכונים?

           כל הליך רפואי טומן בחובו סיכונים כל שהם וכך גם ניתוחי העיניים בלייזר. בכל מקרה של הסרת משקפיים בלייזר לאומית דואגת ליידע את המטופלים לגבי תופעות הלוואי השונות והסיכונים אך כדאי גם לקרוא ולדעת מהם באופן כללי טרם תחילת ההליך. כדאי לדעת – אם מבצעים את הניתוח במקום מאושר ומוכר ואם מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות בטרם הניתוח, הסיכונים יורדים משמעותית במהלכו ולאחריו. נוסף על כך, על הצוות המנתח ליידע בדבר הסיכונים הקיימים ולהחתים על טופס הסכמה בו רשומים הסיכונים.

           הסיכונים העיקריים הם:

           הסיכונים יכולים לכלול עין יבשה, גירוד בעין, רגישות לאור, ראייה מחוקה או מטושטשת, אי נוחות, כאב, הילה, בוהק או נצנוצים סביב מקורות אור. יכול להיגרם גם תיקון יתר שיצריך לאחר מכן הרכבת עדשות מגע או משקפיים, בעיות שונות בקרום העין, קרנית מעוותת, טשטוש או ראייה לא חדה. יש לציין שאת הסיבוכים האחרונים ברשימה רואים פחות שכן הם נדירים, אך כן קיים הסיכון וכדאי לדעת עליו בטרם ההחלטה על הניתוח. סיכונים אחרים וקלים יותר ניתן לראות אך במרבית המקרים הניתוח עובר בשלום ללא כל תופעות לוואי או סיכונים וניתן לחזור לשגרה יממה לאחר הניתוח וליהנות מראייה מצוינת ללא משקפיים.

           ניתוח לייזר בעיניים מחיר לאומית

           כאמור, כל ניתוח הסרת משקפיים יכול להיות בעלות שונה, בהתאם לשיטה ולביטוחים השונים בכל קופה. עם זאת, ישנן דרכים להוזיל משמעותית את מחיר הניתוח באמצעות ביטוחים משלימים בקופות החולים. עם לאומית זהב הסרת משקפיים יכולה להיות משתלמת במיוחד, לדוגמה, אחד הניתוחים המקובלים ביותר בתחום זה בשיטת PRK ללא חיתוך הקרנית באמצעות המחשב יכול בביטוחים המשלימים לעלות גם 3,500 ₪ לשתי העיניים. קופת חולים לאומית מספקת גישה למנתחים רבים וטובים ברחבי הארץ אצלם ניתן לעבור את הניתוח בהשתתפות הקופה במחירים משתלמים במיוחד. בסופו של דבר הפך הניתוח שבעבר רק לבעלי ממון הייתה גישה אליו – לניתוח אותו כל אחד יכול לעבור על ידי פריסת התשלומים המתאימה ועם ההנחה המדויקת על פי קופת החולים.

           כמה זמן מחזיקות תוצאות ניתוח להסרת משקפיים?

           אחת השאלות שעולה מצד אנשים שרוצים לעבור את הניתוח היא כמה זמן יחזיק הניתוח. מעבר לעובדה שהניתוח טומן בחובו סיכונים, אנשים לא רוצים לבצע ניתוח ולשלם לא מעט כסף ולזכות לתוצאות קצרות מועד. ובכן, אף על פי שישנו מיתוס על פיו ניתוח הסרת משקפיים מחזיק רק 10 שנים, אין אמת בדבר. ברוב המטופלים (98.5%) יעברו את הניתוח והם לא יזדקקו יותר למשקפיים כדי לראות למרחק. אצל יתר האחוזים הנותרים קיים סיכוי שהמספרים יעלו לאחר 4 שנים מיום הניתוח, אך כמו שניתן לראות מדובר על אחוזי הצלחה כבירים לשיטה שמיושמת בחדרי הניתוח כבר למעלה מעשרים שנה.

           כיצד יש להתכונן ליום הניתוח?

           רוב האנשים שומעים את המונח ניתוח ומיד חוששים מחתכים, מהחלמה או מהכנה קשה שתצריך מהם אשפוז בבית החולים. בניתוחי עיניים אין צורך בכל אלו, מדובר על אחד הניתוחים הקלים להתכונן אליהם ובכל זאת מומלץ לדעת לאן הולכים. ראשית יש לבצע את כל הבדיקות הדרושות לניתוח, גם כדי להבטיח שבעת הניתוח לא יהיו סיבוכים מיותרים של שאר חלקי הגוף וגם כדי להבטיח שתוצאות הניתוח יהיו מוצלחות. במהלך הבדיקות בודקים את ההיסטוריה הרפואית ובמיוחד את היסטוריית העיניים, בוחנים האם יש מחלות עיניים שיכולות להפריע לבצע את הניתוח וכמובן שמבצעים בדיקה של אופטומטריסט. כמו כן, יש לבצע בדיקת רופא עיניים ובדיקת מיפוי קרנית ובדיקות כלליות לקראת כל ניתוח כמו לחץ דם ובדיקות דם כלליות.

           מבחינת הכנה, יש לדעת כי הניתוח מחייב מלווה כיוון שלאחריו הראייה מטושטשת. לכן יש להתכונן ליום הניתוח עם מלווה שיוכל לקחת, להישאר ולהחזיר לאחר הניתוח לבית. כמו כן, יש להתכונן לכך שלא ניתן לחזור לעבוד ביום שלאחר הניתוח ואין לנהוג בו, כך שכדאי להתכונן לכך מבחינת הבית. מומלץ לשאול את הצוות המטפל באילו טיפות עיניים יש להצטייד לאחר הניתוח ולקבל הנחיות מדויקות אילו פריטים ומוצרים כדאי להחזיק בבית כדי למנוע טרטורים לאחר הניתוח. הניתוח עצמו אורך כמה דקות בלבד ולאחר התאוששות קלה ניתן להשתחרר וללכת הביתה, כך שאין צורך באשפוז כל שהוא לאחריו. רוצה לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר מקופת חולים לאומית? יש להשאיר פרטים ואנחנו כבר נדאג שכל המידע יגיע אליך.

           כמה זמן אחרי ניתוח להסרת משקפיים בלייזר מותר לנהוג?

           אחד הנושאים שמדאיגים את המועמדים לניתוח הסרת משקפיים הוא נושא הנהיגה. כידוע, כל אדם שחייב בהרכבת משקפיים חייב בהרכבתם במיוחד בעת הנהיגה כיוון שהם אלו שדואגים שנהיגתו תהיה מדויקת. אז מה קורה כאשר יש ניתוח להסרת משקפיים? מיד אחרי הניתוח אין לנהוג, בעיקר בגלל שיכולות להיות תופעות לוואי שיכולות לגרום להגבלת הראייה, כשם שאין להיכנס לבריכה אין לנהוג, לפחות ביום שלאחר הניתוח. כמו כן, אם ישנן תופעות לוואי שונות שגורמות להגבלת הראייה כגון טשטוש ראייה, יש להתייעץ עם הרופא המטפל כיצד ומתי יש לחזור לנהיגה. במרבית המקרים אנשים חוזרים לנהוג כ-24 שעות לאחר הניתוח ללא שום בעיה.

           האם צריך לעדכן את רישיון הנהיגה לאחר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

           עוד נושא שמעסיק אנשים לאחר ניתוח הוא נושא רישיון הנהיגה. ברישיון הנהיגה לאנשים המרכיבים משקפיים כתוב במפורש שהם מחויבים בהרכבת משקפיים בעת הנהיגה, אז מה הם יכולים לעשות לאחר שעשו ניתוח הסרת משקפיים וכעת אין להם צורך עוד בהרכבתם בזמן נסיעה? גם כאן ההליך מאוד פשוט – יש לקחת בדיקת אופטומטריסט שמוכיחה כי הראייה תקינה ללא משקפיים ולהגיש בקשה למשרד הרישוי להסרת המגבלה מהרישיון ולעדכונו. מומלץ עד לקבלת הרישיון המעודכן להחזיק באישור האופטומטריסט במקרה של בדיקה משטרתית.

           איך יראו החיים שלאחר ניתוח הלייזר?

           מי שסבל מהמשקפיים וראה בהם מגבלה ישמח מאוד לאחר הניתוח. כמעט 24 שעות לאחריו ניתן לחזור לשגרה ולהפסיק לסבול מקוצר הראייה. מי שנאלץ להרכיב עדשות מגע ישמח לגלות עולם שלם ללא המשקפיים. לא עוד לחפש אותם בבוקר, לסבול מקוצר ראייה במקומות מסוימים כמו הבריכה או שהמשקפיים יציקו כשעושים ספורט. למעשה, כל ההתעסקות סביב המשקפיים נעלמת לחלוטין ואנשים מתפלאים כמה מהר הם שוכחים שבכלל הרכיבו אותם לאורך שנים. בסופו של דבר יש לזכור כי עם הסרת משקפיים בלייזר לאומית מספקים הנחות משמעותיות, כך שגם המחיר יכול להיות כזה שרבים יוכלו לעמוד בו. רוצה גם להיות אחרי ולהפסיק להרכיב משקפיים? אחרי השארת הפרטים אנו נדאג שכל הפרטים על הניתוח יהיו בידך.