קטגוריות
טיפולי אסתטיקה לפנים מחירונים ועלויות

בוטוקס מחירים

בעבר הייתה סטיגמה להליכים פלסטיים ורבים פחדו לגשת אליהם מסיבותיהם שלהם, פחדים אלו היו ייחודים לחברה הישראלית וככל שישראל הלכה והתקרבה אל מדינות המערב וככל שהחברה הישראלית נפתחה והתפתחה כך הסטיגמה על טיפולים פלסטיים הלכה וירדה. אין כל ספק כי כיום ההפך הוא הנכון ומי שלא עורך טיפול פלסטי נחשב לחריג ומוזר. טיפולים פלסטיים הם אחד הדברים המהנים ביותר שיש וזאת ממגוון רחב של סיבות עליהם נעמוד במאמר זה. עם זאת, במאמר זה לא נרחיב את היריעה על כלל הטיפולים הפלסטיים אלא נתמקד בנושא של בוטוקס ונסקור אותו מכול הכיוונים ובפרט נרחיב על בוטוקס מחירים, על ההשפעות ארוכות הטווח של הבוטוקס ועל השאלה מדוע זה כל כך משתלם. אז אם גם אתם רוצים להצטרף למאות אלפים שעברו כבר טיפולי בוטוקס בארץ אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא להחכים ולקבל את המידע המקיף ביותר באינטרנט על הנושא של בוטוקס.

בוטוקס מחירים – אל תבחרו את הספק הזול ביותר

כל פעם שאנחנו מזכירים את המשפט בוטוקס מחירים ומבצעים ישר ההקשר שעולה לנו לראש הוא להשיג את המחיר הזול ביותר. ואכן אין ספק כי אנחנו צריכים תמיד לשאוף לשלם את המחיר הנמוך ביותר על טיפול הבוטוקס אך עד גבול מסוים. אתם חייבים להבין כי מדובר בטיפול רפואי לכל דבר ועל כן מחיר נמוך מדי של הטיפול צריך להדליק לכם נורות אזהרה מכיוון שיכול להיות שהטיפול שתקבלו יהיה פחות איכותי. לכן לא תמיד הזול ביותר הוא הטוב ביותר ואת זאת אתם צריכים לזכור ולהבין. אל תתפשרו על נושא זה וזכרו כי הוא חשוב ביותר ומשמעותי ביותר.

בוטוקס מחירים
בוטוקס מחירים

כמה עולה בוטוקס – בצעו סקר שוק מקיף לפני הבחירה שלכם

אשר אנחנו נרצה לקבל טיפול בוטוקס מחירים ומבצעים ברמה הגבוהה ביותר שיש ובמחיר הוגן והגון. לצורך כך כדאי לכם לבצע סקר שוק מקיף של הטיפולים השונים שניתנים על ידי המרפאות והרופאים בתחום. ככל שתבצעו סקר שוק יותר מקיף כך הטיפול שתקבלו יהיה יותר אפקטיבי ויעיל וזהו דבר בעל ערך אדיר בשבילכם. על כן זכרו כי השקעה בסקר השוק מאוד משתלמת וכדאית. בכדי לקבל את ההחלטה החכמה ביותר אתם כמובן יכולים להיעזר באינטרנט שממנו ניתן ללמוד המון ולקבל עליו מידע מקיף ביותר אשר יסייע לכם לקבל את ההחלטה החכמה ביותר והטובה ביותר שיש. נצלו את כל הדרכים הללו בכדי לקבל מידע מקיף ככל הניתן על טיפולי בוטוקס וכך תבטיחו טיפול איכותי ברמה גבוהה.

בוטוקס מחירים דרך קופת חולים – כי קופת החולים אולי תוזיל לכם מאוד את הטיפול

אי אפשר לדבר על בוטוקס מחירים ומבצעים מבלי להידרש לסוגיה של עשיית הטיפול דרך קופות החולים. אתם יכולים לברר עם קופת החולים שלכם ואין זה משנה אם מדובר על קופת חולים כללית, מכבי, מאוחדת או לאומית האם הם נותנים הנחות על טיפולי בוטוקס והאם הם משתתפים בעלות הטיפול. כך תוכלו לקבל הנחה משמעותית על הטיפול ולהבטיח כי לא תבזבזו כספים לריק. בבירור קצר אתם יכולים לקבל מידע מקיף על הנושא וכך לחסוך כסף רב ועדיין לקבל את הטיפול הטוב ביותר. כמובן שאתם צריכים לפנות אל מרפאה העובדת עם קופת החולים שלכם וגם את זאת אתם צריכים לברר לפני שאתם בוחרים מרפאה כלשהי או רופא מסוים שיבצע את הטיפול.

בוטוקס מחירים ומבצעים – כמה עולה לעשות בוטוקס?

השאלה שבכותרת צריכה להיות מלווה גם בשאלה כמה עולה בוטוקס? התשובה היא שבוטוקס הוא טיפול מאוד אפקטיבי ויעיל היכול לשרת אתכם בצורה נפלאה ולצד זאת מדובר בטיפול זול יחסית. כך אתם יכולים ליהנות מטיפול אשר ישנה את המראה שלכם מן הקצה אל הקצה, יצעיר אתכם בידה ניכרת וכל זאת במחיר נמוך במיוחד. על כן ניתן לומר בפה מלא כי בוטוקס הוא טיפול כל משתלם ואתם צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אתם מתלבטים איזה טיפול פלסטי לבצע ואיזה טיפול ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. ללא ספק טיפול בוטוקס מחזיק ביתרונות עצומים גם אל מול טיפולים פלסטיים אחרים ולא סתם זה אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בישראל. לפניכם מחירון מחירים לפי אזור הזרקה ומבצעים שבדרך כלל מוצעים באופן קבוע בעיקר ברשתות האסתטיקה והפלסטיקה.

הרמת גבות באמצעות הזרקת בוטוקס

1,150

בוטוקס בין הגבות לטיפול בקמטי "כעס" ו/או "דאגה"

900

הזרקת בוטוקס סביב אזור העיניים

1,000

בוטוקס "רגלי עורב" (צידי העיניים)

1,250

באזור הצוואר

1,200 – 1,500

הזרקת בוטוקס במצח לנשים ולגברים

800 – 1,000

טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס

2,200

בוטוקס לתיקונים אי סימטריה בשפתיים

1,400

בוטוקס בבית השחי לטיפול בהזעת יתר (צרו קשר להמשך פרטים לבדיקת זכאות)

3,500

בוטוקס ברגליים לטיפול בהזעת יתר (צרו קשר להמשך פרטים לבדיקת זכאות)

4,500

בוטוקס בכפות הידיים לטיפול בהזעת יתר (צרו קשר להמשך פרטים לבדיקת זכאות)

4,500

בוטוקס במצח לטיפול בהזעת יתר (צרו קשר להמשך פרטים לבדיקת זכאות)

1,400

מבצעים והטבות

מבצע 2 אזורים בתשלום מראש

1,500

בוטוקס מבצע 3 אזורים

2,400

מידע נוסף וראשוני הכולל בין היתר מחירים ועלויות שונות, מידע אודות הזרקות ואזורים,
בדיקת התאמה ועוד, ניתן לקבל באמצעות השארת פרטים בטופס צור קשר באתר.

השירות ללא עלות וללא התחייבות !

בוטוקס לא רק לאנשים מבוגרים

תלכו פעם ברחוב עם רופא פלסטי ואתם תופתעו כמה אנשים אומרים לו שלום ולא בגלל שהוא כל כך נחמד אלא בגלל שהוא ביצע להם הליכים פלסטיים. סביר להניח כי רוב האנשים שיאמרו לו שלום הם אנשים אשר עברו טיפולי בוטוקס. כך המשפט בוטוקס מחירים ומבצעים הפך לשגור בפי אזרחי ישראל וזוהי עדות לכך שמדובר בטיפול כל כך מבוקש. חשוב להדגיש ולהבהיר כי טיפולי בוטוקס לא נעשים רק על ידי בני 60 פלוס או 70 אלא גם על ידי בני 50, 40 ואפילו 35 הרוצים לשפר את המראה שלהם בצורה ניכרת וזה מעיד על העוצמות שיש לטיפול זה.

טיפולי בוטוקס – לא רק לנשים

בטח שמעתם את המשפט בוטוקס מחירים ומבצעים וישר חשבתם על אישה שאמרה את המשפט. אך זוהי הטיה קוגניטיבית שאינה נכונה בהכרח כלל וכלל. אתם צריכים להבין ולהפנים כי טיפולי בוטוקס נהפכו לנפוצים יותר ויותר גם אצל הציבור הגברי. גברים רבים רוצים עור חלק ויפה ועל כן בוחרים לבצע טיפול זה. עליכם לדעת כי לרוב גברים ידרשו לפחות חומר בהזרקה של הבוטוקס אך זוהי כבר משימתו של הרופא לדעת ולהחליט כמה חומר יוזרק לכם. סביר להניח כי ככל שיעבור זמן עוד ועוד גברים יבחרו להזריק בוטוקס לפנים שלהם ונראה כי זה הופך לנורמה חזקה יותר ויותר.

בוטוקס – גם בשביל הביטחון וההרגשה

כאשר אנחנו חושבים על שלושת המילים בוטוקס מחירים ומבצעים אנחנו ישר חושבים על שיפור המראה שלנו בצורה דרמטית והענקת מראה צעיר יותר לחיינו. אך אתם חייבים לזכור כי שינוי המראה הוא רק על פני השטח והתוצאות שהבוטוקס נותן לנו הם הרבה יותר עמוקות. ברגע שהמראה שלנו משתפר ואנו מרגישים צעירים הרבה יותר אזי כמובן שאנו גם נהנה מהרגשה הרבה יותר טובה ומשיפור דרמטי במצב רוח שלנו. על כן בוטוקס יכול להעלות את הביטחון העצמי שלנו ולשפר אותו בצורה ניכרת. כך ישנם אנשים שבמקום ללכת אל פסיכולוגים בוחרים להזריק בוטוקס והם נשבעים כי התוצאות עדיפות בהרבה על כל טיפול פסיכולוגי שהם עברו או יעברו אי פעם.

אל תוותרו על פגישת ייעוץ עם הרופא לפני הטיפול

נקודה נוספת וחשובה ביותר שאתם צריכים לחשוב עליה היא על פגישת הייעוץ עם הרופא המטפל שלכם לפני ההליך. נכון אמרנו כבר כי בוטוקס מחירים ומבצעים הוא נושא מרכזי מאין כמותו אך אין זה אומר כי פגישת הייעוץ עם הרופא אינה חשובה, שני הנושאים חשובים באותה מידה. בפגישת הייעוץ הרופא יפרט בפניכם את המידע המקיף ביותר על ההליך ואתם תדעו בדיוק מה הולך לקרות בעת ההליך. בפגישה זו זה הזמן שלכם לעלות כל שאלה שיש לכם, כל תהייה וכל חשש ואתם תקבלו מענה מקיף מהרופא והסבר רחב על אופן ביצוע ההליך ועל כל דבר חשוב שיש לתת עליו את הדעת.

 

מידע נוסף וראשוני הכולל בין היתר מחירים ועלויות שונות, מידע אודות הזרקות ואזורים,
בדיקת התאמה ועוד, ניתן לקבל באמצעות השארת פרטים בטופס צור קשר באתר.

השירות ללא עלות וללא התחייבות !

 

כתיבת תגובה