שאיבת שומן

שאיבת שומן נועדה לסלק את עודפי השומן מאזורים "מועדים לפורענות", אשר מהם קשה מאוד להיפטר באמצעים הרגילים של תזונה נכונה ומשטר של אורח חיים ספורטיבי. שאיבת שומן הינה ניתוח פלסטי פופולארי ביותר אשר יכול לתרום רבות למראה החיצוני ולהרגשה הפנימית של כל אחד אשר אינו מצליח לחזור לפרופורציות הטבעיות של גופו לאחר ירידה במשקל. להלן המידע השלם אודות הניתוח לשאיבת שומן, עבור מי הוא מתאים וכמה זה עולה?

 

שאיבת שומן – המועמד המתאים לניתוח

רבים סבורים כי שאיבת שומן נועדה על מנת לעזור לבעלי משקל עודף להוריד במשקל בדרך הקלה – להיכנס לניתוח ולהתעורר רזים יותר. טעות זו מקורה כנראה בסדרות הטלוויזיה ובשמועות שכן שאיבת שומן מתאימה למעשה לאנשים רזים, בעלי משקל תקין או עודף במקצת. שאיבת שומן נותנת את האפשרות להיפטר מעודפי השומן באזורים אשר מגלים עקשנות רבה בסילוק הטבעי של מצבורי השומן ע"י תזונה נכונה ופעילות גופנית.

חלקי הגוף אשר נוטים לסבול מהתופעה הינם הצוואר, הישבן, הירכיים, הקרסוליים, הבטן, הזרועות וכו'. אם גם אתם בעלי משקל תקין (או קרובים לכך) ופשוט אינכם יכולים לסבול את המראה השומני והמתדלדל באברים מסוימים בגוף – שאיבת שומן היא כנראה הפיתרון הטוב ביותר עבורכם. יש לציין כי שאיבת שומן מתבצעת לרוב בנשים שכן אצל הגברים רקמת השריר מפותחת יותר בעוד הנשים נוטות לאגור שומן, במיוחד באזורים הבעייתיים.

 

ניתוח שאיבת שומן – הכנה לניתוח, מהלכו ותוצאותיו

ניתוח שאיבת שומן
ההכנה לניתוח שאיבת שומן מתבצעת ע"י הרופא המנתח, אשר מאפיין את גודל רקמת השומן, מצב כלי הדם וסוג העור של המנותח על מנת להעריך את היקף הניתוח ומהלכו. שאיבת שומן מוגבלת בהוצאה של עד 6 ליטר של שומן בניתוח בודד. המועמד לניתוח יקבל הסברים לגבי מהלך הניתוח, תוצאותיו הצפויות, תקופת ההחלמה והסיכונים:

מהלך הניתוח – ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח קצר הנמשך עד כשעה וחצי בהרדמה כללית או מקומית, כתלות בהיקף הניתוח. הרופא המנתח יוצר פתח קטן בעור אשר דרכו נשאב לא רק השומן אלא גם התאים אשר אוגרים אותו.
עד כחודש מיום הניתוח יש ללבוש מחוך אשר יעזור לתהליך ההחלמה ויביא לתוצאה סימטרית ככל האפשר. ניתן להבחין בתוצאות הניתוח כבר לאחר כחודש וחצי אך יש לציין כי תהליך ההחלמה ותוצאותיו הסופיות ניכרות לעין לאחר כחצי שנה.

לאחר הניתוח עלולים המנותחים לסבול מכאבים ונפיחויות. בכאבים ניתן לטפל באופן ממוקד ע"י תרופות פשוטות לשיכוך כאבים. הנפיחויות הינן תופעות חולפות וטבעיות וקשורות לתהליך ההחלמה.
סיבוכים אפשריים – שינוי צבע, אסימטריה של החלקים המנותחים, שינויים בתחושה ובעיות כלי דם. הסיבוכים האפשריים של ניתוח שאיבת שומן הינם נדירים כל עוד הרופא המנתח פועל ע"פ הפרוטוקולים המקובלים ואינו חורג מכמות השומן המקסימאלית המותרת לשאיבה.

לקריאה מורחבת אודות אזורים לשאיבת שומן

כמה תהיו מוכנים לשלם על גוף חטוב?

כל אדם עשוי לסבול מהצטברויות שומן מציקות ומטרידות בחלקי גוף שונים. ע"פ רוב, העלות של שאיבת שומן נעה בין 6000 ל- 7500 שקלים לכל אזור מטופל אלא אם מדובר בניתוח רב היקף אשר מחייב הוצאה של מספר ליטרים משמעותי של שומן, דבר אשר משפיע על מורכבות הניתוח. ניתן להוסיף לניתוח מספר טיפולים כגון עיסוי לימפאטי, טיפולי לייזר, הצרת היקפים וטיפולים בצלוליט אשר ישפרו את המראה הסופי אך מנגד עשויים לייקר את העלות הכוללת בדרך למראה הגוף החטוב והנחשק.

במרכז האסתטיקה אנו מספקים אפשרות לבצע ניתוחי שאיבת שומן בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, יבנה, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו.