פיסול אף

היום השיפור של מראה האף הוא נגיש ואפשרי לכל אחד, בזכות טכנולוגיה של פיסול אף ללא ניתוח, ללא הליך כירורגי על כל המשתמע מכך. כיום אין צורך להתפשר על מראה אף לא רצוי או על פגמים באף אבל מצד שני גם אין צורך להתחייב לתהליך המערב הרדמה וסכין מנתחים. בטכנולוגיה חדשנית אפשר להגיע לתוצאות נפלאות ואפשר להתרשם באתר שלנו מהליך זה ולראות תמונות של ניתוח אף ללא ניתוח תמונות, ולהיווכח שזוהי אופציה נוחה ומתאימה לכל נפש.
אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ואנו נפנה אליכם מומחים מהמרפאות המובילות באזורכם, כדי שיוכלו לתאם לכם פגישה לניתוח אף ללא ניתוח.

מהו פיסול אף?

תהליך זה מתבצע באמצעות חומרי מילוי, שאותם מחדיר המטפל לתוך אפו של הפציינט ומפסל אותם לפי התוצאות הרצויות ולפי צורת האף שנקבעה מראש.
כאשר אתם מגיעים לייעוץ מקדים, מעריכים את מבנה האף שלכם ומבררים כיצד ניתן לשפר את המראה שלו. אם יש לכם אף נשרי, אם אתם מבקשים להרים את האף או שיש בו שקעים שאתם רוצים למלא, פיסול הוא הפתרון עבורכם.
הרופא בודק את צורת האף ואת הגודל שלו וגם מודד את עצמות הלחיים והסנטר, כל הנתונים החשובים לניתוח אף ללא ניתוח. הוא מוודא היכן אפשר למלא את השקעים באף ובכך להעניק לו נפח, שמשתלב עם מבנה הפנים ותורם לסימטריה ולאסתטיקה של המראה כולו. פיסול אף ללא ניתוח תמונות מאפשרות להתרשם מהדרך המושלמת למלא שקעים באף ללא התערבות כירורגית ובתוצאות מעולות.

פיסול אף

התהליך של פיסול אף

החומר המקובל לפיסול אף ללא ניתוח הוא לרוב חומצה היאלורונית שמאפשרת פיסול בדרגה 5 של פיסול אמנותי. כל רופא משתמש בטכניקה אחרת אך מומלץ להזריק את החומר בעדינות אל תוך האף, באיטיות שמאפשרת את פיסולו בצורה מושלמת. הרופא מעביר את החומר באף עצמו בעזרת האצבעות שלו וכך ממש מפסל את האף עד לצורה הרצויה.
התהליך עצמו הוא קצר ונמשך כעשרים דקות, הוא לא מלווה בכאב וכמובן שאין צורך בהרדמה. התוצאה היא מידית, ללא צורך בחבישה או בתקופת התאוששות. האף נראה טוב מיד לאחר הניתוח ואפשר ליהנות מהמראה הרצוי כבר כשיוצאים מהמרפאה.
החומרים שבהם משתמשים בתהליך זה הם חומרים טבעיים, שבטוח להשתמש בהם אולם העמידות שלהם אינה קבועה. לכן יש לחדש את תהליך פיסול אף ללא ניתוח מדי פעם, בתקופה של חצי שנה עד שנתיים, כל אחד והתנאים המתאימים לו.

למי מתאים פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח מתאים לכל מי שרוצה לשנות את מראה האף שלו ותמיד חלם על אף מושלם. פיסול אף ללא ניתוח תמונות מוכיח שהתוצאות מרשימות וכי אפשר להגיע לאף אסתטי שמתאים לתווי הפנים של כל אחד ואחת. גם גברים וגם נשים יכולים ליהנות מפיסול אף והיתרון הוא שאין צורך בהרדמה, באשפוז ובתקופת התאוששות.
אם פעם היה צורך בניתוח כדי לקבל אף מושלם, לעבור הרדמה כללית ולחוות התאוששות ממושכת, הרי שהיום אפשר לקבל מראה פנים מושלם ופרופורציות טובות באמצעות פיסול אף ללא ניתוח. כל מה שעליכם לעשות הוא להגיע לייעוץ מקדים, לסכם עם המטפל על מבנה האף הרצוי לכם ולהגיע ביום ובשעה שקבעתם כדי לעבור את הטיפול. אחריו אתם יכולים להמשיך בשגרת חייכם וליהנות מתוצאות יפות של אף מושלם, וכל זאת ללא הרדמה, אשפוז והתאוששות.
פיסול אף ללא ניתוח תמונות מראה את התוצאות הנהדרות שמתאפשרות בזכות הטכניקה החדשנית של מילוי האף בחומרים טבעיים והוא מומלץ לכל אחד שמבקש שינוי חיובי בחייו.

פיסול אף מחיר

מחיר הליך פיסול אף ללא ניתוח נע בין 3.000 שקל לבין – 4.000 שקל.