עיצוב שפתיים

עיצוב שפתיים הוא חלומן של נשים רבות, אשר בדרך כלל מחפשות אחר עיבוי. עיבוי שפתיים הינו צו האפנה ונחשב כחושני ומפתה, על סמך הפרסומות ומודלי היופי השונים. עם זאת, עיצוב שפתיים כולל גם הדגשת השפתיים, תיחומן ועיצובן. נשים בעלות שפתיים דקות, או שפתיים שאינן סימטריות, יכולות לשפר את מראן באמצעות הליך מהיר ובטוח. תהליך זה כולל הזרקת חומר מילוי לשפתיים, ללא צורך בהרדמה או אשפוז לאחר מכן.

המטופלת משתחררת לביתה מיד בגמר ההזרקה ויכולה להמשיך בחיי היומיום. בפני הנשים עומדות אפשרויות בחירה רבות בין חומרי ההזרקה השונים אשר הינם זמינים או קבועים. כמו כן, על המטופלת לבחור את מקום הטיפול ואת האחראי אשר יבצע את ההליך. בחירת הרופא מתוך התחרות הגדולה הקיימת בשוק, הינה פעולה אשר מחייבת בדיקה ואיסוף חוות דעת חיוביות ממטופלים קודמים וחברים.

 

עיצוב שפתיים – החומרים הקיימים

מטרת חומרי ההזרקה היא לעבות את השפתיים או לעודד את הרקמות אשר יגרמו לשפתיים להיראות עבות יותר. את חומרי ההזרקה אפשר לחלק לשני סוגים: חומרים ביולוגיים אשר אורך החיים שלהם קצר וזמני, וחומרים כמו סיליקון שאינם נספגים ולכן הם נחשבים כחומרים קבועים ולא הפיכים. במקרה של הזרקת חומרים זמניים, אפשר לחדש ולחזור על התהליך לאחר מספר חודשים, על פי הצורך.

החומרים הקבועים הקיימים הינם ביו אלקמיד וסילקון. שני החומרים הללו מוזרקים בעזרת זריקה של מינון חומר נמוך. במקרה של הזרקת סיליקון, עלולים להיות מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית. חומרי המילוי הזמניים הקיימים מתבססים על חומרים טבעיים, אשר נספגים לאחר תקופה מסוימת בגוף, כמו חומצה היאלרונית, אשר נשארת כשנה עד שנה וחצי, קולגן ודומיו. השימוש בחומצה היאלרונית הינו השימוש הנפוץ ביותר בתחום עיצוב השפתיים. ישנם רופאים המשתמשים בבוטוקס על מנת להרים שפתיים נפולות או לתקן אי סימטריות קיימות.

 

איך מתבצע הליך עיצוב שפתיים?

עיצוב שפתיים מחירים
בטרם הטיפול עצמו, תיעשה שיחה עם הרופא המטפל, אשר בדרך כלל יהיה רופא עור מומחה. חשוב כי שיחה זו תהיה שקופה מבחינת שני הצדדים. בשיחה זו ייעשה תיאום ציפיות על מנת להגיע להסכמה הדדית בדבר התוצאה המצופה. הרופא יעשה כל שביכולתו על מנת שהתוצאה תיראה טבעית, יפה פורפוציונית לפנים.

כדאי לוודא ולהקפיד כי הרופא יענה על כל שאלה שעולה תוך כדי שיחה, ויינתן ידע מלא על הסיבוכים או תופעות לוואי פוטנציאליות. בשיחה זו יעלו נושאים נוספים אשר מצריכים טיפול של מילוי שפתיים כמו למשל העלמת הקמטים הנמצאים מעל השפה, והרמת צדדי פה אשר שמוטים מטה. פרוצדורת עיצוב שפתיים מתבצעת תחת הרדמה מקומית. הליך זה אינו כואב באופן חריג או קיצוני.

 

עיצוב שפתיים – סיבוכים ותופעות לוואי

לאחר פרוצדורת עיצוב השפתיים, עלולה להיווצר נפיחות מסוימת. נפיחות ברמה קלה, תוכל להיות מטופלת בקרח עוד במרפאה עצמה. עם זאת, ישנם מקרים כי נפיחות השפתיים תפריע מאד גם מספר ימים לאחר הפרוצדורה. כמו כן, מיד לאחר ההליך, יש להימנע מאיפור שפתיים, שתייה חמה, עישון וחשיפה לשמש. חומרים מסוימים כמו ביו אלקמיד יצריכו מתן אנטיביוטיקה למניעת זיהום פוטנציאלי.

על מנת להוריד את רמת החומרה ושכיחות הסיבוכים, נשים רבות מעדיפות לבצע את עיצוב השפתיים בחומרים זמניים, מתוך מחשבה כי גם תופעות הלוואי, באם ייקרו כאלה, יהיו זמניים. כמו כן, כדאי לבחור את הרופא והמרפאה המטפלת בקפידה. רוב הסיבוכים נגרמים על רקע החומר המוזרק, כאשר המסוכנים ביותר הם החומרים אשר נחשבים לקבועים, העלולים לנדוד למקום אחר בגוף, כמו גם לגבשושיות אשר קשות לטיפול.

במרכז האסתטיקה אנו מציעים טיפולי עיצוב שפתיים במחירים נוחים בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, נס ציונה, יבנה, הרצליה.