עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הינו תהליך רפואי-קוסמטי אשר מטרתו להקנות לשפתיים מראה מלא, תפוח וחושני יותר. מראה שפתיים דקות יכול להפריע רבות לבעליהן, נשים וגברים כאחד, שכן השפתיים ממוקמות במקום בולט בפנים האנושיות ומראה דק שלהן יוצר רושם ראשוני שאינו מחויב המציאות.
לא פלא אם כן, כי רבים משחקני הקולנוע וידוענים אחרים בוחרים לעבור עיבוי שפתיים על מנת להיכנס לתודעת הצופים בהם כסקסיים ומושכים. עיבוי שפתיים מתאים אם כן, לכל אדם אשר מראה השפתיים הדקות מפריע לו עד כדי פגיעה בדימוי והביטחון העצמי. מהם החומרים המשמשים לעיבוי שפתיים? כיצד הטיפול מתבצע וכמה הוא עולה?

עיבוי שפתיים – הקריטריונים

עיבוי שפתיים במחיר מוזל
ישנן 2 סיבות עיקריות אשר מביאות מגוון של אנשים, צעירים ומבוגרים יותר, למרפאות על מנת לעבור עיבוי שפתיים :
גנטיקה – שפתיים דקות לעיתים רבות הינן תוצאה של נתונים גנטיים בדיוק כפי שלחלק מהאנשים יש עיניים ירוקות או חומות. לא מדובר בפגם רפואי כי אם אלא כורח הנסיבות של כיצד האנושות תופסת יופי.

התבגרות והזדקנות – עם השנים, מתרחשים שינויים ברקמות הגוף ובמיוחד ברקמות השומניות שמתחת לעור. עיבוי שפתיים במקרה זה הינו טיפול נחשק אצל גברים ונשים אשר סובלים מהתדלדלות הרקמה השומנית שמתחת לשפתיים אשר מביאה למראה שפתיים נפולות או דקות.

 

עיבוי שפתיים זמני לעומת קבוע

ישנם טיפולים רפואיים קוסמטיים אשר אינם הפיכים אך כאשר סוג החומר נתון לבחירה ע"י הרופא והמטופל שלו, בהחלט ניתן לבחור בין עיבוי שפתיים באופן זמני או קבוע :
אפקט זמני – עיבוי שפתיים זמני עושה שימוש בחומרים אשר לגוף ישנה יכולת לספוג אותם לאט עם הזמן כך שהטיפול יהיה הפיך. עיבוי זמני "מחזיק מעמד" כעד 6 חודשים ותופעות של רגישות יתר לחומרים הללו הינן נדירות והפיכות. האפקט הזמני מתאים עבור אנשים אשר אינם בטוחים לגבי המראה הסופי והבלתי הפיך באמצעות החומרים המשמשים לעיבוי שפתיים קבוע ומעוניינים לנסות.

העיבוי הזמני מתאים עבור בעלי תקציב גדול יותר שכן עלות הטיפול לאורך זמן יקרה מאוד עקב הצורך לחזור עליו כל מספר חודשים. יש לציין כי חומרי העיבוי הזמניים אינם מסוגלים להקנות את אותו המראה שיוצר הסיליקון בטיפול הקבוע.

אפקט קבוע באמצעות סיליקון – עיבוי שפתיים באופן קבוע מתבצע באמצעות הזרקות סיליקון. כמות קטנה מאוד של סיליקון מוזרקת לאזורי השפתיים (רק מעט סיליקון בכל טיפול) כך שהגוף מגיב במהירות ביצירת הצטלקות בלתי נראית סביב הטיפות. התוצאה הסופית היא מראה שפתיים תפוח, עבה וחושני יותר, בהתאם לרצון המטופל.

מחירי עיבוי שפתיים נעים בין 2000 ל- 3000 שקלים ללא קשר לחומר המוזרק. הדבר ממחיש עוד יותר את הכדאיות של עיבוי שפתיים קבוע באמצעות סיליקון בתור טיפול חד פעמי (במספר פגישות) בעוד העיבוי הזמני מצריך את אותו התשלום פעם עד שלוש פעמים בשנה.

 

עיבוי שפתיים – יש סיכונים?

אף הליך רפואי-קוסמטי אינו חף מתופעות לוואי וסיבוכים אפשריים אך יש לציין כי עיבוי שפתיים נחשב לאחד התהליכים הבטוחים יותר, במידה והוא מבוצע בצורה הנכונה. הטיפול עצמו כולל אלחוש מקומי והזרקה של חומר בנקודות שקבע הרופא והוא אחראי למידת הסימטריה של העיבוי ע"י תכנון מקדים וחישוב נכון של הכמויות. מעבר לכך, עיבוי שפתיים טומן בחובו הזרקה של חומרים חיצוניים אל תוך רקמה חיה של הגוף.

תיתכן תגובה של הגוף כנגד החומר במקרים בודדים, תופעה אשר יכולה להיות מנוטרלת ומנוטרת באמצעות הזרקת ניסיון וצפייה בהתפתחות דלקתית אם היא מתרחשת.

במרכז האסתטיקה אנו מציעים טיפולי עיבוי שפתיים במחירים נוחים בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, נס ציונה, יבנה, הרצליה.