מילוי שפתיים

השפתיים מהוות חלק מרכזי בפנים של כל אדם ומשפיעות בצורה ישירה על הרושם הראשוני ממנו וכיצד הוא נתפש בעיני אחרים. רבים סובלים ממראה שפתיים צרות ודקות, דבר שלעיתים פוגע בפרופורציית הפנים ואף יש כאלה המאמינים כי הדבר מעיד על אופי של אדם קמצן וחסר רגישות.

שפתיים עבות לעומת זאת, משדרות חושניות, מיניות ויכולת לאהוב ולהביע רגשות. מילוי שפתיים, אם כן, נועד להתבצע אצל אנשים צעירים ומבוגרים אשר סובלים ממראה שפתיים דקות וצרות בין אם מדובר בסיבה גנטית ובין אם מדובר בדלדול של רקמות השומן התת עוריות מתחת לשפתיים, תופעה אשר בדר"כ תלויית גיל. עיבוי שפתיים נפוץ יותר אצל בנות המין היפה, הנשים, אך בהחלט ניתן לצפות בביקוש גובר והולך גם בקרב גברים אשר סובלים משפתיים דקות והתדמית אשר משתקפת ומוקרנת החוצה כתוצאה מכך.

מילוי שפתיים – זמני או קבוע?

הגדלת שפתיים
מילוי שפתיים הינו תהליך רפואי-קוסמטי שאינו כירורגי, אשר מביא בסופו של דבר למראה השפתיים הרצוי. עיצוב שפתיים יכול להיות זמני או קבוע וזאת כתלות בזהות החומר אשר בו משתמשים לטובת המילוי. ישנם מספר חומרים אשר משמשים למילוי שפתיים באופן זמני אך כולם מבוססים על נגזרות של חומצה היאלורונית. חומצה זו מצויה באופן טבעי בגוף ומכאן הזמניות של הגדלת שפתיים באמצעות חומרים אלה אשר נוטים להיספג עם הזמן. מילוי שפתיים באופן קבוע מתבצע באמצעות הזרקת סיליקון נוזלי, להשגת המראה הרצוי של שפתיים מלאות וחושניות.

מילוי שפתיים באופן זמני מתאים בדר"כ אצל אנשים אשר אינם סובלים משפתיים דקות במיוחד שכן קשה מאוד להגדיל את נפח השפתיים משמעותית באמצעות חומצה היאלורונית אשר נספגת במהירות יחסית. כמו כן, בגלל גורם ההפיכות, מילוי שפתיים זמני יכול להתבצע אצל אנשים אשר לא בטוחים לגבי התוצאות ורק רוצים להתנסות ולהתרשם. הגדלת שפתיים באופן קבוע ע"י סיליקון מתאים לכל סוגי השפתיים ומביא לתוצאות הרצויות בהשקעה כספית נמוכה יותר שכן מדובר במספר טיפולים ותו לא לעומת המילוי הזמני אשר דורש תחזוקה מתמדת.

 

מילוי שפתיים באמצעות סיליקון – כיצד זה מתבצע?

השימוש בסיליקון נוזלי למילוי שפתיים נחשב לבטוח אך ישנם סיבוכים אפשריים אשר עליהם יש לתת את הדעת טרם החלטה. סיבוכי הגדלת שפתיים נפוצים בעיקר כאשר הפרוצדורה הרפואית לצורך העניין מבוצעת ברשלנות או בידיים שאינן מיומנות, כמו גם בתור תגובה אישית לחומר הסיליקון אשר אותה לא ניתן לצפות מראש. למרות זאת אחוז המקרים אשר הסתבכו לאחר מילוי שפתיים הוא כמעט אפסי ולכן ניתן להגיד כי אופציה זו מושכת יותר ויותר אנשים בעלי שפתיים דקות, צרות ושאינן מושכות לעבור את הפרוצדורה ולזכות במראה קבוע של שפתיים מלאות וחושניות.

תהליך מילוי השפתיים באופן קבוע כולל את השלבים הבאים :
הרופא מרדים את איזור השפתיים בצורה מקומית (אין צורך בהרדמה כללית).
מוזרקות כמויות מזעריות של סיליקון למספר איזורים בשפתיים.

המטופל משוחרר לביתו עד המפגש הבא.

נדרשים מספר מפגשים על מנת לקבל את המראה הרצוי אך זאת ללא כאב ואי נוחות ובדר"כ גם ללא תופעות לוואי מיוחדות ובלתי הפיכות.

 

המחיר לשפתיים מלאות וחושניות

עלות מילוי שפתיים באופן זמני הינה כ- 2000 שקלים לכל שפה לאפקט אשר מחזיק מעמד כ- 3 עד 4 חודשים. השימוש בסיליקון מצריך כ- 5 מפגשים בערך לכל שפה (עליונה או תחתונה) כאשר כל מפגש עולה בערך כ- 1000 שקלים. נתונים מספריים אלה ממחישים את הכדאיות הכלכלית בביצוע הגדלת שפתיים באופן קבוע ע"י סיליקון מאשר שימוש בחומרי מילוי זמניים אך לכל מטופל האינטרסים והשיקולים שלו בבחירת חומרי המילוי המתאימים לו ביותר.

אנו מספקים טיפולי מילוי שפתיים בכל חלקי הארץ, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, נס ציונה, יבנה, הרצליה.