מילוי קמטים

האם גם אתם ממורמרים ממראה הקמטים אשר זה עתה החלו “ללבלב”? כיום ניתן לטפל בקמטים החדשים והישנים יותר באמצעות טיפולי מילוי קמטים כך שאתם תראו צעירים יותר ותרגישו הרבה יותר טוב עם עצמכם. גם אם ננסה ככל יכולתנו לטפח את עורנו ולחיות חיים בריאים, מאוזנים מבחינה תזונתית ומלאי פעילות גופנית, הרי שגופינו מתבגר ומזדקן וניתן להבחין בכך בחזית הפנים שלנו – הקמטים.

מילוי קמטים מתאים לביצוע אצל כל אדם אשר הקמטים על המצח, מצידי השפתיים, האף והגבות מפריעים לו עד לכדי הצורך לבצע שינוי. אמנם אין דרך לנצח את הזמן אך בהחלט ניתן להראות צעירים יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמינו.

הקמטים – אורחים בלתי רצויים

העלמת קמטים
מילוי קמטים הינו תהליך רפואי-קוסמטי אשר לו ביקוש גדול ביותר בקרב בני ה- 40 פלוס, אשר מתחילים “לסבול” מהופעתם של קמטים באזורים המועדים לפורענות בפנים שלהם. המילה “לסבול ” נכתבה במירכאות שכן מילוי קמטים והסוואתם אינה פעולה רפואית מרפאת אלא עניין של מודעות עצמית והצורך להראות צעירים יותר – העולם שייך לצעירים, הלא כן? הקמטים הם אכן אורחים בלתי רצויים והופעתם נובעת מהזדקנות שרירי הפנים התומכים בעור אך כיום ניתן באמצעות העלמת קמטים לטפל בהם בצורה ממוקדת.

החלטתם כי אתם רוצים להיראות צעירים יותר? מילוי קמטים מתחיל בראש ובראשונה בהחלטה שלכם ולאחר מכן בפגישת ייעוץ אצל המנתח הפלסטי. הרופא יאבחן את מצב וסוג העור שלכם וינתח את הסיבה להופעת הקמטים. תהליך זה חשוב ביותר שכן לאחר הייעוץ ימליץ הרופא על חומרי המילוי המתאימים לכם ביותר.

 

מילוי קמטים זמני לעומת קבוע

ניתן לבצע העלמת קמטים באמצעות מספר רב ומגוון של חומרים אשר נחלקים לשלוש קטגוריות עיקריות :
חומרי מילוי טבעיים –אלה חומרים אורגניים אשר נמצאים בגופינו באופן טבעי כגון הרדיאס ושומן גוף עצמי. היתרון בשיטה זו טמון בהכרה של הגוף את החומרים כחומרי טבע ולכן הם אינם נדחים והסיכוי להתפתחות דלקת אפסי. מנגד, העלמת קמטים בשיטה זו הינו הפיך ומחזיק מעמד פחות משנתיים (שומן גוף עצמי מחזיק מעמד זמן רב הרבה יותר), לאחר מכן יש לחזור על הטיפול. המחיר – כ- 8000 שקלים לסדרת טיפולים של שומן גוף עצמי ו- 4000 לטיפולי מילוי קמטים של רדיאס (סידן).

חומרי מילוי ביולוגיים – בדומה לחומרי המילוי הטבעיים, גם חומרי המילוי הביולוגיים לרוב אינם מזוהים ע”י הגוף כזרים שכן הם חומרים אשר מופיעים באופן טבעי בעור שלנו. קולגן, חומצה היאלורונית ונגזרותיה הם רק שני חומרים מני רבים אשר משמשים לטיפולי מילוי קמטים בשיטה זו (חומרים נוספים – רסטילן, טאוסיאל, פרפקטה ואחרים). מילוי קמטים בשיטה זו הינו הפיך ומחזיק מעמד עד כשנתיים, לאחר מכן יש לחזור על הטיפול מחדש. המחיר – בין 1500 ל- 2500 לסדרת טיפולים.

מילוי קמטים קבוע – בשיטה זאת משתמשים בחומרים אשר אינם נספגים ולכן הטיפול נחשב קבוע. החומרים המשמשים לטיפול הם בעיקר הסיליקון והביואלקמיד. היתרון של מילוי קמטים באופן קבוע הוא שיש צורך בסדרת טיפולים בודדת בלבד, שמביאה לתוצאות רבות שנים. מנגד, הטיפול אינו הפיך ולא ניתן להוציא את החומרים מהעור מרגע שהוזרקו. המחיר – בין 700 ל- 1400 שקלים לסדרת טיפולים.

סדרת טיפולים בודדת של מילוי קמטים בכל השיטות והחומרים אשר תוארו מבוצעת באופן דומה כאשר הרופא מזריק כמויות מדודות של חומרי מילוי לקמטים בעור הפנים של המטופלים, אשר אינם חשים לרוב כאב עקב אלחוש מקומי ותרופות כנגד כאב הניתנות דרך הפה.

מילוי קמטים מחירים – (טווח מחירים ממוצע להזרקה/טיפול/מזרק/גלובלי עד לתוצאה)

סוג החומר והטיפולמחיר ממוצעעבור:
מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית‎₪ 2,000מזרק אחד 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות פרפקטה‎₪ 1,900לטיפול (מצריך כ-2 טיפולים)
מילוי קמטים באמצעות שומן עצמי‎₪ 5,500עד לתוצאה סופית רצויה
מילוי קמטים באמצעות בוטוקס‎₪ 1,100למזרק 1 סמ”ק אך לא ממולץ להזרקה בשל סיכונים ותופעות לוואי
מילוי קמטים באמצעות פילורגה‎₪ 1,700למזרק 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות סיליקון‎₪ 5,500עד לתוצאה סופית רצויה
מילוי קמטים באמצעות רסטילן‎₪ 1,900למזרק 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות טאוסיאל‎₪ 1,700למזרק 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות קולגן‎₪ 2,100ב
מילוי קמטים באמצעות ג‘ובידרם‎₪ 1,800למזרק 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות רדיאס‎₪ 2,700למזרק 1.2/1.3 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות מקרוליין‎₪ 1,800למזרק 1.2/1.3 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות אי מטריקס‎₪ 1,800להזרקה אחת
מילוי קמטים באמצעות אסדרם‎₪ 1,400למזרק 1 סמ”ק
מילוי קמטים באמצעות אלנסה‎₪ 5,400עד לתוצאה סופית רצויה
מילוי קמטים באמצעות סקולפטרה‎₪ 2,100לאזור אחד

 

 

במרכז האסתטיקה אנו מספקים טיפולי מילוי קמטים במחירים מוזלים בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, יבנה, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו.