טיפול בצלוליט

גם גברים אך בעיקר נשים הן הסובלות העיקריות מצלוליט – אותם גושים אשר נראים על פני העור כמראה אשר עינו נעים לעין, מפרים את המרקם החלק של העור ופוגעים פגיעה קשה בביטחון העצמי. אולי קשה לכם לראות זאת כעת, אך אינכם לבד! לא רק אנשים בעלי משקל עודף סובלים מצלוליט אלא גם אנשים רזים ובכל הגילאים. טיפול בצלוליט מומלץ עבור כל מי שהתופעה המרגיזה הזאת מפרה את שלוותו וגורמת לו לחוסר שביעות רצון ממראה גופו. להלן כל המידע על טיפול בצלוליט- כדי שתוכלו להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.

מהו הצלוליט?

ראשית כל, יש להפריד בין שני מונחים מבלבלים – טיפול בצלוליט וטיפול בצלוליטיס. רבים סבורים כי צלוליט וצלוליטיס הינם שמות נרדפים לאותה התופעה כשלמעשה צלוליטיס הינה מונח רפואי אשר מתאר דלקת חריפה של רקמות חיבור אשר מתבטאת בנפיחות וחום ומטופלת בבית החולים באמצעות אנטיביוטיקה. צלוליט היא המונח המתאים אשר מתאר נכונה את הבעיה המציקה של מראה העור הגבשושי כך שלמעשה טיפול בצלוליט הוא אינו טיפול מחייב אלא המלצה קוסמטית בלבד. מתחת לעורנו רקמת שומן גדולה ביותר.

אצל חלק מהאנשים, רקמת שומן זו סובלת מחדירת קולגן לתוכה עקב ניקוז לימפאטי כושל. חדירת הקולגן יוצרת עיוות במראה רקמות השומן, עיוות אשר נראה לעין כמראה הגבשושי על העור כקליפת התפוז. מדוע זה קורה לנו?

1.גנטיקה.

2.חוסר פעילות גופנית.

3.השמנה והרזייה לסירוגין.

4.שתייה לא מספקת של נוזלים.

רבים סובלים מהתופעה המרגיזה- מבעלי משקל עודף ועד רזים. עוד יותר מרגיז לגלות כי לאחר שהשלתם מספר לא מועט של קילוגרמים וכל המאמץ האדיר שהושקע בתהליך, עדיין אינכם מסוגלים לחשוף את גופכם עקב המראה הגבשושי והאינו מושך של העור. טיפול בצלוליט יכול להפוך את חייכם לשמחים יותר. טיפול בצלוליט אינו יקר וניתן לבחור בין כמה שיטות לביצוע התהליך:

 

טיפול בצלוליט – טיפולי המגע המכאניים

טיפולי צלוליט בשיטות המגע אינם יקרים פר טיפול, אך ייתכן שתהיו זקוקים למספר טיפולים עד להשגת המראה הרצוי. במחיר של עד כ- 500 שקלים לטיפול בודד תוכלו לקבל עיסוי לימפאטי עמוק או טיפול באמצעות מכשיר ואקום. שתי השיטות כוללות עיסוי חזק אשר נועד לשבור את המבנה המסודר של הצלוליט ולהביא בהפחתה במראה הגלוי לעין. טיפול בצלוליט בשיטות המגע אינו כואב (חוץ מהלחץ המורגש במהלך הטיפול) ומשכו כעד 40 דקות.

 

טיפול בצלוליטיס – גלי אור וקול

ניתן לעבור טיפול בצלוליט אשר אינו כולל עיסוי אלא שימוש בגלי אור או קול (לייזר, גלי רדיו ואולטרא סאונד) אשר תפקידם הוא להביא לחימום מקומי של רקמות השומן, זירוז חילוף החומרים שבהן והגברת הניקוז הלימפאטי. בדר"כ מדובר בכ- 10 עד 15 טיפולים אשר אינם כוללים הרדמה או פעולה פולשנית אחרת כאשר המחיר לכל סדרת טיפולים מגיע עד לכ- 3500 שקלים.

 

טיפול בצלוליט – המסת שומן

בשיטת טיפול זו, נעשה שימוש בהרדמה מקומית לצורך הזרקה של חומרים בעלי תכונה של המסת שומן. טיפול בצלוליט מסוג זה מביא לצמצום גודל רקמת השומן אשר יוצרת את הצלוליט ולמראה תוצאות יפות בשטח. שיטה זאת היא היקרה מכולן ומחירה מגיע עד לכ- 6000 שקלים.

איזו שיטת טיפול היא הטובה ביותר? הדיעות חלוקות לכאן ולאן ואפשר להגיד שכל אחת מהשיטות הנ"ל נחשבת למוצלחת, הדבר החשוב ביותר הוא לא להישבר תוך כדי התהליך. טיפול בצלוליט יכול להחזיר לכם את היופי והביטחון העצמי. בהצלחה!

במרכז האסתטיקה אנו מספקים טיפול בצלוליטיס במספר סניפים ברחבי הארץ במרכז בצפון, בדרום ובשרון, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, יבנה, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו.