ניתוח הרמת חזה

מדוע החזה הנשי "נופל" ונשמט עם השנים? החזה אצל נשים צעירות מורם כלפי מעלה מאחר והוא נתמך ע"י שכבות עור ושומן צעירות אשר מצליחות לשאת על גבן גם משקל כבד של חזה גדול יחסית. עם השנים, עוברת האישה מספר שינויים כגון עליה וירידה במשקל, הריון, הנקה ושינויים הורמונאליים אשר עלולים לגרום לצניחת השדיים.

הרמת חזה הופכת לצורך של ממש אצל נשים אשר צניחת החזה אצלן מתבטאת בירידה של הפטמה אל עבר הקפל התת שדי, דבר שיוצר את המראה הנפול אשר אינו אסתטי לכל הדעות. יוצא מכך שכמעט כל אישה הינה מועמדת מתאימה לניתוח הרמת חזה במידה והתופעה מציקה לה ופוגעת באיכות חייה.

הגדלת חזה או הרמת חזה?

פעמים רבות יציע המנתח הפלסטי למטופלות שלו לעשות במקביל ניתוח הגדלת חזה עם ניתוח הרמת חזה. המראה הסופי מאפשר עיצוב מקסימאלי של שדי האישה כך שהם יראו צעירים, רעננים ומושלמים יותר. ההמלצה הגורפת היא לא לבצע הגדלת חזה בלבד עם שתלי סיליקון גדולים על מנת להרים את החזה, מאחר ולאחר זמן לא רב תצנח הרקמה הטבעית של השד אל מתחת לשתל הסיליקון, ותגרום למראה שאף פחות אסתטי מהמצב הקודם.

ניתוח הרמת חזה

מהלך הניתוח

ניתוח הרמת חזה מבוצע תחת תנאי הרדמה כללית ובאשפוז יום. במהלך הניתוח עוקב המנתח אחר המבנה הטבעי של רקמת השד ובהתאם לדרגת החומרה של צניחת השדיים נוקט באסטרטגיה הניתוחית המתאימה אשר תוכננה מראש. ככל שצניחת החזה משמעותית יותר כך עולה הצורך לבצע חתכים משמעותיים יותר ושימוש בסיליקון. בעוד ניתוח הרמת חזה פשוט כולל שימוש בסיליקון בלבד, הרי שניתוח מורכב יותר אשר נובע מצניחת חזה גדולה יותר יכלול גם חתכים באזור הפטמה והכפל התת שדי בנוסף לשימוש בסיליקון ליצירת המראה הסופי.

ניתוח הרמת חזה – הסיבוכים והסיכונים

ראשית כל, יש לציין כי תוצאותיו של ניתוח הרמת חזה אינם ניתנים לחיזוי מראש. כל גוף מגיב אחרת לשינוי ובכל המקרים, ללא יוצא מן הכלל, מראה החזה החדש לא יראה טבעי אך ללא ספק יתרחש שיפור משמעותי עד לאין שיעור. ישנם מספר סיבוכים וסיכונים אשר יכולים להתרחש בעקבות ניתוח הרמת חזה וביניהם דימומים, צלקות בולטות, אסימטריה של השדיים וזיהומים. על המנותחת להקשיב להוראותיו של המנתח לגבי תקופת ההחלמה ולדווח על כל חריגה מהתופעות המקובלות של תהליך זה.

יש לציין כי ניתוח הרמת חזה שאיננו מורכב אינו פוגע בצינורות יצירת ואגירת החלב כך שהוא אינו פוגע ביכולתה של האישה להניק בעתיד, אך כאשר מדובר בניתוחי הרמת חזה מורכבים יותר, בהחלט ישנו סיכון לפגיעה ביכולת ההנקה.

מהי העלות של ניתוח הרמת חזה?

תופתעי לגלות כי ההשקעה הכספית בניתוח הרמת חזה נמוכה מאוד באופן יחסי לתמורה שתקבלי. עלות הניתוח מגיעה עד לכ- 25,000 שקלים, סכום אשר בהחלט מתקבל על הדעת אם המראה השמוט והנפול של שדיך מפריע ופוגע לך באיכות החיים.

ניתן לקרוא בהרחבה בנושא מחירים בקישור: הרמת חזה מחירים

במרכז האסתטיקה אנו מציעים ניתוחי הרמת חזה בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, יבנה, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו.