הרמת גבות – כל מה שרציתם לדעת

הרפואה האסתטית הגיעה לכל איברי הגוף, וכעת ניתן למצוא בין הניתוחים הפלסטיים השונים גם ניתוחי הצמדת אוזניים, מתיחת צוואר, הרמת גבות ושאר ניתוחים שייתכן ואפילו לא חשבתם עליהם. ניתוח הרמת גבות הופך להיות פשוט יותר ובהתאם לזה גם נפוץ ונגיש יותר לכל מי שרק יחפוץ בו.

 

הזמן משפיע על הגוף

תוחלת החיים עושה רושם כי רק ממשיכה ומתמידה לעלות יותר ויותר, כך שאנשים מגיעים לגילאים מאוחרים יותר, אבל העור ממשיך להזדקן ולקבל את הקמטים השונים. מצד שני, אם הצלחנו להגיע לגילאים מבוגרים יותר, למה שלא נתמודד גם עם תופעות הלוואי החיצוניות שנלוות אליו?

הרמת הגבות מדברת פעמים רבות אל אנשים מבוגרים, גברים ונשים כאחד, שהשנים והגיל השפיעו עליהם במרוצת הזמן, וכיום הם רוצים לשפר את המראה החיצוני שלהם, גם כאשר הם מבוגרים יותר. הרמת הגבות יכולה להשפיע לא רק על האסתטיקה של הפנים אלא גם להביא למראה צעיר יותר.

 

מגוון שיטות

הרמת גבות יכולה להתבצע באופן זה או אחר גם על ידי הזרקת בוטוקס או חומרים אחרים, אבל התוצאה היא אינה תמידית ובנוסף לזה גם פעמים רבות תהיה פחות משביעת רצון מאשר ניתוח להרמת גבות שמתבצע על ידי פלסטיקאי.

לימודי הרפואה הפלסטית המתקדמים של ימינו, הביאו לא מכבר את הניתוח הזה אל רופאים מומחים בפלסטיקה, וכעת ניתן לעבור אותו בקלות ובמהירות יחסית. אין צורך לחשוש מפני צלקות שיישארו לאחר החיתוך שיתבצע בעור, התפרים מתבצעים באופן פנימי ובכך לא ניתן לזהות כל ניתוח שעברו הגבות וסביבתן.

 

הניתוח ומשך החלמה

לפני תחילת הניתוח מומלץ כמובן להגיע אל ייעוץ ראשוני אצל מנתח פלסטי מוסמך, שלא רק יבחן את מבנה הפנים שלכם, אלא גם יקשיב לתוצאות שאתם רוצים לקבל בסופו של תהליך. במהלך הייעוץ יוחלט איזה סוג של ניתוח הרמת גבות תעברו, אם בכלל.

ישנם מספר סוגי חתכים באזורים שונים בפנים, בהתאם לאופי הניתוח. ישנם ניתוחים עם חתך בגבה עצמה וניתוחים עם חתך בקו השיער. לאחר הייעוץ, תקבעו תאריך מתאים לביצוע הניתוח. ברוב המקרים, אפילו לא צריך לבצע הרדמה מלאה בכדי להרים את הגבות.

בבואכם אל הקליניקה, תעברו הרדמה מקומית והרופא יתחיל לבצע הרמת גבות. הטיפול יכול לקחת בסביבות שעתיים בהתאם למצב המטופל. לאחר הטיפול תחכו שההרדמה המקומית תגמר, תחזרו לביתכם, תנוחו כמה ימים ותיהנו מגבות מורמות ואסתטיות להפליא.

 

תחושת הקלה

במידה ואתם מתלבטים אם לגשת אל ניתוח הרמת גבות או לא, אתם צריכים לשאול את עצמכם מה הסיבה. אם הסיבה העיקרית היא שאתם לא רוצים לסבול מפרוצדורה ארוכה מדי או שאתם מפחדים מהכאבים הכרוכים בניתוח, חשוב שתזכרו שהרפואה הפלסטית התקדמה מאוד בשנים האחרונות.

 

כיום הרמת גבות מתנהלת באופן מהיר ונוח מאוד למטפל ולמטופל עצמו. הפלסטיקה המתקדמת הגיעה לרמות שלא דורשות חתכים מיוחדים בביצוע ניתוח הרמת גבות והעבודה שמתבצעת היא לא רק פשוטה יותר, אלא גם בטוחה ונקייה יותר ועם הרבה פחות כאבים.

המאמר באדיבות צוות הקליניקה של ד"ר אברהם לוי מנתח פלסטי מומחה.