הצרת היקפים

מי מאיתנו לא מעוניין במראה גוף חטוב ומושלם? עם השנים, בין אם ע"י נטייה טבעית של הגוף, לאחר הריון או עקב אורח חיים שאיננו בריא, גופינו אוגר שומן ואט-אט מאבד את המראה החטוב שלו. מצבורי השומן מתבטאים אצל כל אדם באופן שונה, כאשר נשים נוטות להשמין באזור האגן, הישבן, הירכיים וזרועות הידיים ואילו גברים נוטים לפתח כרס עגולה. הצרת היקפים נכנסת לתמונה כאשר שינויים בהרגלי האכילה והתמדה בפעילות גופנית לא מצליחים להסיר את מצבורי השומן העקשניים באזורים אלו, דבר אשר פוגע במראה, בביטחון והדימוי העצמי, בגברים ונשים כאחד. ישנן מספר שיטות לבצע הצרת היקפים, כאשר כל שיטה מותאמת לכל אדם באופן ספציפי.

טיפולי הצרת היקפים – לא רק בבעלי משקל עודף!

הצרת היקפים מידע מקיף
הצרת היקפים לא משמשת על מנת לעזור להוריד במשקל. לא ניתן להפוך אדם אשר סובל מעודף משקל ולהפוך אותו לרזה וחטוב ע"י טיפולי הצרת היקפים. הדרך המומלצת ביותר להורדה במשקל היא הדרך הטבעית ע"י היצמדות לדיאטה מסודרת אשר נקבעה ע"י דיאטנית ופעילות ספורטיבית בעלת אופי אירובי.

הבעיה מתחילה כאשר ישנם מצבורי שומן "עקשניים" אשר מהם קשה מאוד להיפטר באמצעים הטבעיים של ספורט ודיאטה כך שלמעשה הצרת היקפים מתאימה לא רק לבעלי משקל עודף אלא גם לבעלי משקל תקין אשר ירדו במשקל וסובלים מאיברי גוף מתדלדלים ושומניים כגון הירכיים, השוקיים, הזרועות ואיזור האגן. הצרת היקפים מאפשרת להפסיק את הסבל והתסכול המיותרים אשר ללא ספק פוגעים באיכות החיים של כל אדם אשר סובל מהצטברות של מצבורי שומן באזורים גלויים לעין אלה.

 

הצרת היקפים – השיטות המקובלות

כאשר עולה הצורך לבצע הצרת היקפים, ניתן לבחור בין מספר שיטות אשר נחלקות באופן גס לפולשניות (ניתוח לשאיבת שומן) או לשיטות הצרת היקפים אשר אינן כוללות התערבות כירורגית לייזר, אולטרא סאונד ועוד) :
ניתוח לשאיבת שומן : זוהי פרוצדורה כירורגית אשר מבצעת הצרת היקפים באופן יעיל ביותר אך דורשת התאוששות לזמן מה לאחר הניתוח. ניתוח זה כולל לרוב הרדמה מלאה של המטופל, ביצוע מספר חתכים באזורי השאיבה והחדרת כלי אשר ממיס את שכבת השומן אשר נשאבת מחוץ לגוף. עלות הניתוח נעה בין 10,000 שקלים ל- 30,000 כאשר המחיר נקבע ע"פ איזור והיקף השאיבה והרופא המטפל.

הצרת היקפים בלייזר, הצרת היקפים בגלי רדיו, חום, בלה קונטור – הצרת היקפים באולטרא סאונד, גירוי חשמלי-שרירי : רקמות השומן ה- "עקשניות" אשר מהן קשה מאוד להיפטר רק ע"י דיאטה ופעילות גופנית הנן רקמות אשר מאופיינות במטבוליזם (חילוף חומרים) איטי. מגוון השיטות הללו מביאות להאצה של חילוף החומרים באזורים אלה, האצה אשר נקראת גם "המסה" (המסת שומן) ומתאימה לטפל במצבורי שומן קטנים יותר מאלו המטופלים ע"י ניתוח הסרת שומן. הצרת היקפים בשיטות אלו היתה בעלת היתרונות הבאים :
הרדמה מקומית בלבד.

טיפולי הצרת היקפים אלו קצרים מאוד (עד 20 דקות) ולכן ניתנים לביצוע גם בשיטת "טיפולי הפסקת הצהרים" ובזמנכם החופשי.
עלות – בין 5000 ל- 15,000 שקלים (כמחצית מעלות ניתוח שאיבת שומן).
ללא תחושת כאב.
אין צורך בתקופת החלמה.
ללא חתכים וצלקות.
למחירון המלא: הצרת היקפים מחירים

 

כיצד אתם יכולים לעזור להצלחת הטיפולים?

הצרת היקפים וחיטוב הגוף באמצעים השונים יבואו לידי ביטוי ויחזיקו מעמד לאורך זמן רק אם תקפידו על תזונה נכונה ואורח חיים בריא וספורטיבי. לכן, לאחר שתעברו טיפולי הצרת היקפים ותשיגו לעצמכם את המראה המושלם שתמיד חלמתם עליו, הכדור עובר לידיים שלכם ואתם חייבים לשמר את הקיים ע"י אורחות חיים בריאים. בעזרת טיפול זה תוכלו להגיע ליעד – שמרו עליו ועל בריאותכם!

במרכז האסתטיקה אנו מספקים טיפולי הצרת היקפים בכל חלקי הארץ, במרכז, בשרון, בצפון ובדרום בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, יבנה, הרצליה, הוד השרון, קרית אונו.