הזרקת בוטוקס בשפתיים

כחלק ממודל היופי המערבי, כפי שנראה בסרטים ובפרסומות השונות, נשים רבות רוצות לשנות את איברי גופן, ובכלל זה את השפתיים. מטרתה של הזרקת בוטוקס בשפתיים היא לייצב ולהרים אותן, ולהקנות לכל הפנים מראה יפה וצעיר. עקב פגעי הזמן והגיל, השפתיים מקבלות זוויות אשר מושכות אותן כלפי מטה בנוסף לקמטי הבעה רבים הנמצאים בצידן. מראה זה משווה לפנים הבעה זועפת וזקנה, אשר מפריעה לנשים וגברים רבים.
בוטוקס בשפתיים יכול להראות באופן שונה על נשים שונות. עם זאת, כדאי לפני הטיפול לוודא על מקצוענותו של הרופא המבצע ועל המרפאה המוכרת. כדאי לקבל חוות דעת שונות מנשים אשר עברו את הטיפול ולשאול על מידת שביעות רצונן מהתהליך, הרופא ומהתוצאות. רק רופא מומחה ובעל ניסיון יידע להזריק את כמות החומר האופטימלית ליצירת מראה טבעי ויפה. מכיוון שבוטוקס לשפתיים הינו טיפול זמני, ישנן נשים אשר בוחרות לחזור עליו מספר פעמים נוסף למטרות תחזוקה. בוטוקס בשפתיים אינו טיפול שכיח בישראל, ולכן יש להקפיד ביתר שאת על ניסיונו של המבצע.

הזרקת בוטוקס בשפתיים – למי מיועד בוטוקס לשפתיים?

בוטוקס בשפתיים
רבים טועים וחושבים כי בוטוקס בשפתיים נועד למלא ולהרחיב אותן. אולם הבוטוקס אינו חומר מילוי, כי אם רעלן אשר מטרתו הוא שיתוק שרירים מסוימים. פעמים רבות, לאחר מילוי השפתיים, יש צורך בבוטוקס בשפתיים בכדי לטפל באי סימטריה של שתי השפתיים או להעלים קמטים שנעשים ברורים יותר בצדדי השפה לאחר המילוי. הטיפול מיועד לנשים וגברים מעל גיל 30, אשר אין להם בעיות רפואיות בכלל, ובעיות שרירים בפרט.
אין אישור מפורש של ה-FDA לבוטוקס בשפתיים, אולם מכיוון שישנו אישור לחומר עצמו, והטיפול נעשה עם תוצאות טובות כבר שנים רבות, אין כל מניעה לבצע טיפול זה. בכל מקרה של רגישות לחומר ההזרקה, או אם ידועה אלרגיה אחרת, יש ליידע את הרופא המטפל. כמו כן, הזרקת בוטוקס אינה מאושרת לנשים בהריון או מניקות מחשש לבטיחות העובר ובהיעדר מחקרים רבי משתתפים וארוכי טווח. כמו כן, יש ליידע את הרופא המטפל בדבר תופעות לוואי או סיבוכים אשר קרו בטיפולים קודמים אשר נעשו עם בוטוקס.

בוטוקס לשפתיים – איך מבוצע התהליך?

בוטוקס בשפתיים מבוצע בעזרת מחט קצרה ועדינה יותר מאשר מחט אשר משמשת הזרקת בוטוקס הנעשית למצח. גם הזרקות בוטוקס בשפתיים נעשות בצורה מהירה (עשר עד עשרים דקות) ובמינוני חומר מועטים מאד. מספר ההזרקות יהיה תלוי בכמות הקמטים ובמבנה השפתיים. לפעמים, בוטוקס לשפתיים נעשה תחת משחת אלחוש מקומית, אך גם ללא עזרת המשחה, טיפול זה אינו כואב מאד. יכולה להיגרם מעט אי נעימות או תחושות עקצץ במהלך הטיפול ועד מספר שעות לאחריו. עם זאת, אין שום צורך בתקופת התאוששות או החלמה. ההמלצה היא לחזור לשגרת היומיום מיד לאחר גמר הטיפול.
כאשר בוטוקס בשפתיים נעשה לאחר טיפול במילוי בשפתיים, יהיו מקרים בהם יצטרך הרופא לחזור על טיפול זה, לאחר ירידת הנפיחות והאדמומיות, על מנת לשפר את המראה האי סימטרי של השפתיים. תופעות הלוואי והסיבוכים הנלווים לבוטוקס בשפתיים הינם מזעריים ושוליים. מכיוון שכלל התוצאות המתקבלות מבוטוקס הינן זמניות, כך גם תופעות הלוואי באם הן קורות, הן זמניות והפיכות. תוצאות טיפול זה יישמרו לרוב לתקופת זמן של ארבעה חודשים עד כחצי שנה. אין הגבלה למספר הפעמים בהם אפשר לחזור על הטיפול, ויש האומרים כי ישנו אפקט חיובי מצטבר לאורך הטיפולים. למרות חדשנות הטיפול התוצאות המתקבלות בדרך כלל, משביעות רצון ומקנות מראה חדש וצעיר יותר לפנים.

אנו מספקים טיפולי הזרקת בוטוקס באזור השפתיים בכל חלקי הארץ, בין הערים בהם ניתן לקבל את השירות: תל אביב, רעננה, כפר סבא, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, נס ציונה, אשדוד, אשקלון, חדרה, יבנה, נתניה, ירושלים, רחובות, נס ציונה, יבנה, הרצליה.