אודות

ברוכים הבאים מרכז האסתטיקה של ישראל – המרכז הישראלי להשוואת מחירי טיפול אסתטיקה וניתוחים פלסטיים. העולם השתנה, אם נגזר עלינו להשלים עם הפגמים, או אזורים בגוף בהם אנו מתביישים – לא עוד! תחומי הרפואה האסתטית והטיפולים הכירורגים מתפתחים בקצב מטורף. כ-18 אלף טיפולים וניתוחים אסתטיים מבוצעים מדי שנה בישראל נכון לשנת 2012.

עם מאות מרפאות אסתטיות ברחבי הארץ, והקפדה על סטנדרטים רפואיים בינלאומיים, ישראל הפכה למעצמת אסתטיקה בקנה מידה עולמי. לכל אחת ואחד ישנו אזור בגוף אותו הוא חושש לחשוף, אותו אזור הגורם לו לחוסר נוחות מסוימת, בין אם בחברת זרים ובעיקר עם עצמו.

את מרגישה טוב עם עצמך? שלמה עם איך שאת נראית? דעי לך כי כך את נראית הכי טוב! נשים אשר הינן בעלות בטחון עצמי באופיין במראן משדרות חוזק ויופי חיצוני אשר קשה להסוות. עם זאת, למרבה הצער, נשים אשר אינן שלמות עם הדמות הנשקפת אליהן במראה והן רואות אישה נמוכה, שמנה או סתם לא מושכת מיד מייצרות מסביבן הילה שלילית אשר מעיבה על יופיין ומצליחה להאפיל עליהן. כיום בזכות התפתחותה של הטכנולוגיה ניתן לעשות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ניתן לשפר את המראה ואת שביעות רצונה של האישה לאין ערוך.

במרכז האסתטיקה תוכלו לקבל השוואת מחירים מהירה לכל סוגי הטיפולים, מידע מקיף לכל טיפול וטיפול, המלצות על מנתחים ועוד והכל בחינם!